אנו יוצרים מסכות חרדל לנשירת שיער ועוד

0
61

אין זה מפתיע שמסכות חרדל לנשירת שיער שימושיות לשיקום צמיחת תלתלים. יתרון זה נובע מתכולת החומרים הפעילים בחרדל, המסוגלים לשפר את תהליך זרימת הדם, "להעיר" את זקיקי השיער ולהרוות את הגדילים בחומרים מזינים. ויטמינים D ו-A, הנמצאים בהרכב של מוצר זה, משפיעים לטובה על שורש הראש, וויטמין B עוזר לווסת את בלוטות החלב. בנוסף, בחרדל יש שמנים אתריים יקרי ערך שיכולים לרפא קצוות שבירים, להרגיע גירוי בעור ולהזין שורשים.

חרדל לשיער: האם יש בזה תועלת?

שבירת שיער, חוסר ברק ונשירת שיער הן הבעיות המופיעות עקב מחסור בנוזל, חומרי הזנה וחמצן בגוף. רק השפעה פעילה על זקיקי השיער והשכבה העליונה של האפיתל תחזיר את הבריאות לשיער. התחדשות של תאי עור, תזונה טובה, שיפור זרימת הדם – זה מה שצריך תלתלים שנראים נורא. התבוננות בנקודות לעיל ושימוש במסכות חרדל לנשירת שיער, אפילו התלתלים חסרי החיים ביותר יזכו ברק וחוזק.

במשך שנים רבות, המין ההוגן משתמש במתכון של מסכת חרדל לנשירת שיער כדי למנוע בעיה זו. זאת בשל העובדה שההרכב הטבעי העשיר של החרדל טוב לשיער. חומצות שומן, ויטמינים ושמנים אתריים הנמצאים בהרכב המוצר הם מה שחסר לתלתלים חסרי חיים. מסכת חרדל מאפשרת לשפר את מצב השיער תוך פרק זמן קצר. כדי לעשות זאת, עליך להשתמש כל הזמן בכלי כזה. הגדילים יקבלו ברק טבעי, וקצוות שבירים יתאוששו מהר יותר, מכיוון שמרכיבי החרדל נכנסים לשכבה העליונה של האפיתל, ומשחזרים את התלתלים מבפנים.

מסכות על בסיס חרדל למטרות שונות

  1. לצמיחת שיער. המתכון הסטנדרטי למסכת חרדל נשירת שיער זו הוא פשוט. כדי לעשות זאת, אבקת חרדל נלקחת ומערבבים עם ביצה. לעתים קרובות, יוגורט או קפיר מעורבב בנוסף לתוך הרכב כזה. מסכת חרדל דורשת מריחה על גדילים מלוכלכים. יש צורך לשמור על הרכב זה במשך 15-45 דקות. הכל יהיה תלוי איך העור תופס את המסכה המוכנה. בסיום הליך קוסמטי זה יש לשטוף את הראש בשמפו. על ידי הפעלת זרימת הדם לקרקפת, תערובת זו מקדמת צמיחת שיער מהירה. סוג זה של הליך הוא התווית עבור עור יבש יתר על המידה, כי זה יכול לגרום לקשקשים.
  2. נגד נשירת שיער. חרדל יכול לשמש גם כתרופה מונעת בשל העובדה שהוא עשיר בחומרי הזנה. ויטמין A ימנע נשירת שיער, וחומצות שומן ישביעו אותן באופן פעיל, יחזקו וישחזרו. אם מוסיפים חלמון וסוכר לאבקת חרדל, מקבלים מוצר קוסמטי נפלא לשימוש וטיפול שיטתיים. מסכת שיער חרדל לנשירת שיער נוצרת לעיתים בתוספת חינה. הליכי טיפול מסוג זה מומלצים לשימוש קבוע. חשוב לא לשכוח לעשות הפסקות.

סודות השימוש במסכת חרדל לבריאות התלתלים

  • מסכות לשיער חרדל לא יתנו תוצאות מיידיות, כמו כל תרופה "ביתית" אחרת לנשירת שיער. יש להשתמש בהם במחזורים, לקחת הפסקות לתקופה של חודשיים. אובדן התלתלים ייפסק לאחר 2 הליכים לשימוש בכלי כזה.
  • אפשר להשתמש בשמן חרדל במקום אבקת חרדל. ניתן להשתמש בו כחלק ממסכה, להוסיף לשמפו ולבלמים, או פשוט למרוח על שורש הראש.
  • אם לאישה יש סוג שיער יבש, אז מסכה על בסיס חרדל בהחלט חייבת לכלול סוג של מוצר שומני, למשל, שמנת חמוצה, שמנת כבדה, מיונז שומן או כל שמן. אם אין רכיב כזה על פי המתכון, אז אתה צריך להוסיף את המרכיב החסר בעצמך.
  • שאר המסכה על הראש, הדומה לקשקשים, לאחר ההליך עשויה להעיד על שטיפה לקויה של המוצר או ייבוש יתר של הראש. סביר להניח שבמצב זה כמות אבקת החרדל הנוספת גדולה, או שזמן ההחזקה ארוך.
  • אם יש גירוי חזק על הקרקפת, אז לחזור על הטיפול עם חרדל אפשרי רק לאחר שכבת העור נרגע לחלוטין. במקרה זה יש צורך להפחית את כמות החרדל במסכה או לקצר את תקופת החשיפה.
  • ככל שיש יותר סוכר או מוצרים דומים במסכה, כך ההרכב יהיה חם יותר. לכן חשוב להשתמש בתוספים "מתוקים" כאלה בזהירות.
  • החרדל עצמו הוא תכשיר מעולה לניקוי שיער. בהקשר זה, יש צורך להשתמש בשמפו כאשר שוטפים את המסכה מהראש רק כאשר היא מכילה רכיבים שומניים.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here