אנו מטפלים בשיער עם מסכה עם שמן ברדוק לשיער

0
62

קיימות טכנולוגיות רבות לשימוש ומתכונים להכנת מסכות שיער על בסיס ברדוק. למסכות כאלה מוסיפים מגוון מרכיבים: ביצים, מוצרי חלב, שמנים, תמיסות, מרתח צמחים. בבחירת החומרים, חשוב להבין את המטרה שלשמה משתמשים במסכה ביתית לשיער שמן ברדוק.

המטרה של שמן ברדוק לשיער

המטרה הבסיסית ביותר של שמן ברדוק היא המאבק נגד אובדן תלתלים. מרכיב זה פועל על שורש הראש, תוך חיזוק זקיקי השיער המונע נשירת שיער. שמן ברדוק גם משפר את זרימת הדם התאית של הקרקפת, ובכך משפר את תזונת השורשים עם ויטמינים וחמצן. מרכיב נוסף כזה דוחף נורות קפואות לגדול ולהתפתח, ותורם להתעוררותן. שימוש בשמן ברדוק הוא שיטה יעילה להוסיף עובי לשיער שלך. כלי זה מסייע גם בהתקרחות המתקדמת ביותר, כאשר כבר מורגשים קרחות וקרחות. השימוש המתמיד בשמן מהדק קרחות עם גדילים צעירים חדשים.

שמן ברדוק מחדש את השיער ומקדם את חילוף החומרים המוגבר שלהם. בתורו, זה מאפשר לך לחסל תאים מתים, שבהם נוצרת במקום רקמה בריאה וצעירה. בהקשר זה, מסכת שיער היא כל כך שימושית, שבה שמן ברדוק משחק תפקיד מרכזי. בנוסף, מרכיב זה הוא אחד האמצעים היעילים ביותר לריפוי שיער לאחר סלסול או צביעה.

לשמן ברדוק יש גם תכונות אנטי-מיקרוביאליות וקוטלות חיידקים. הודות לכלי זה, אתה יכול להתגבר על יובש פטרייתי והתקלפות של הקרקפת. שמן ברדוק מקל בעדינות על גירוי וגרד, מקל על מוקדים דלקתיים. המוצר המדהים הזה גם מעכב את הצמיחה של חיידקים שעלולים לגרום לסבוריאה וקשקשים. שמן מסוג זה מבטל בעיות למשך חודש של שימוש מתמיד.

לשמן ברדוק יש השפעה נפלאה על קצוות יבשים, מפוצלים וקצוות שבירים. יש לו השפעה מועילה על מבנה השיער עצמו, מה שהופך אותו לבריא ודחוס יותר. השמן בהרכב המסכות הביתיות אוטם את הקשקשים וקצוות השיער, כך שהם הופכים חלקים, מבריקים וזוהרים.

חומצה אסקורבית, שנמצאת בכמויות גדולות בהרכב שמן ברדוק, מגנה על השיער, ויוצרת סרט דק וחסר משקל על פני השטח שלהם. מחסום מגן זה מגן על תלתלים מהשפעת גורמים סביבתיים: מזג אוויר ועומסים תרמיים. שמן ברדוק לא רק מעבה את ציר השיער, אלא גם מגדיל את מספר התלתלים. בהקשר זה, מהלך הטיפול המלא בשמן כזה יהפוך את השיער לעבה פי 1.5.

שמן ברדוק משמש גם במאבק נגד שיער שובב וקשה הבולט לכיוונים שונים. שמן מסוג זה יהפוך אותם לרכים, חלקים וגמישים יותר. מסכות תוצרת בית עם שמן ברדוק יאפשרו לשיער לשמור על צורה זו לאורך זמן. תסרוקות יחזיקו מעמד זמן רב יותר בדרך זו.

שמן ברדוק משפר עוד יותר את ייצור המלנין הטבעי, האחראי על שמירה על הגוון הטבעי של השיער. זה מאפשר למנוע הופעה מוקדמת של שיער אפור.

אילו מסכות על בסיס שמן ברדוק יעילות?

  1. שמן ברדוק + ביצה + לימון. עבור תלתלים שבירים ויבשים, מסכות שיער כאלה מתאימות. שמן ברדוק בצורה של תרופה כזו יחזק את הגדילים, ירווה אותם בוויטמינים, וגם ישחזר את הברק הקודם שלהם. כדי ליצור מסכה, אתה צריך חלמון 1, 3 כפות שמן ברדוק, 2 כפות דבש ומיץ מלימון אחד. מסכה מסוג זה מוחלת על הגדילים, ולאחר מכן יש לעטוף את הראש בסרט ולעטוף במגבת טרי. בשל התחממות השיער, הראש יהיה רווי היטב בתערובת. מסכה כזו מיושנת כ-40 דקות, לאחר מכן היא נשטפת במים קרירים, והראש נשטף בשמפו.
  2. שמן ברדוק + דבש + לימון. מסכה זו מיועדת נגד נשירת שיער, והיא מתאימה לאותן בנות שעברו כימותרפיה. יש לצפות להשפעה של השימוש בתרופה רק במצב שבו המסכה מוחלת באופן שיטתי פעם בשבוע למשך חודש. ליצירת מסכה בכלי נקי, ערבבו 2 כפות שמן ברדוק עם 2 כפות דבש ומיץ לימון. המסה המתקבלת מחוממת באמבט מים עד להמסה מלאה של הדבש. כדאי לחכות לרגע עד שהמסה תתקרר ורק אז בתנועות עיסוי חלקות משפשפים את המסכה לתוך הקרקפת. לאחר מכן, הראש עטוף במגבת, והמסכה מיושנת למשך 1.5 שעות. בתום הזמן הזה, התערובת נשטפת מהראש.
  3. שמן ברדוק + בצל. בעת יצירת תרופה ביתית כזו, הנורה נמחצת למצב של דייסה. לאחר מכן, קחו 4 כפות מהתערובת שהתקבלה וערבבו אותן עם 2 כפות תמצית ברדוק. יש לשפשף את המסה הזו לתוך שורש הראש ורק על הראש המלוכלך. השאר את המסכה על הראש למשך 30-60 דקות, ולאחר מכן שוטפים אותה.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here