דרכים יעילות להשתמש בשמן אשחר הים לשיער

0
59

עם שימוש חיצוני בשמן אשחר הים, אתה יכול להיפטר מבעיות שיער כמו: צמיחה איטית ואובדן גדילים, הופעת קצוות מפוצלים ושבריריות מוגברת של מערכת המוטות. שמן שיער אשחר הים, השימוש בו חשוב, יתרום להופעת כמות גדולה של קרטין בפיר השיער, האחראי על חוזק השיער, על הברק הטבעי ועל נפח השיער.

השימוש בשמן אשחר הים במסכות שיער

  1. התאוששות. לשמן אשחר הים יש את האפקט המחדש הטוב ביותר בשילוב עם שמן שקדים או אבוקדו. לשם כך מערבבים כף אחת מכל אחד מהשמנים המפורטים לעיל, ולאחר מכן מחממים את התערובת המתקבלת באמצעות אמבט מים. כדי להקל על הלבישה, תלתלים יצטרכו להיאסף בזנב, בצמה או בלחמנייה. יש צורך לשטוף מסכה כזו שעה לאחר היישום.
  2. לקצוות מפוצלים. אם יש לך בעיה עם קצוות מפוצלים, כדאי להשתמש בשמן אשחר הים שהשימוש בו לשיער הוא התנאי החשוב ביותר. קל ליצור מסכה של שמן זית ואשחר ים, שמנת חמוצה שומנית וחלמון ביצה. כדי לעשות זאת, קח 2 כפות שמנים, אשר מעורבבים יחד. גם את החלמון מוסיפים שם. המרכיב האחרון של מסכה כזו יהיה 1 כף שמנת חמוצה. הודות לו, אתה יכול לשלוט על העקביות של מוצר השיער שנוצר.
  3. נגד שומן. מסיכת שיער זו מתאימה רק לסוגי עור שמן ותלתלים. שמן אשחר ים נלקח בנפח של 2 כפות ומערבבים עם חלמון ביצה ו-5 טיפות שמן רוזמרין. יש לשטוף את ההרכב המתקבל מהראש 30-60 דקות לאחר היישום.
  4. נגד קשקשים. מסכה זו נוצרת על בסיס שמני אשחר ים ושמני זית. זה מתמודד בצורה מושלמת עם קשקשים, מבטל גירוי וגירוד, וגם מעניק לחות לאזורים הפגועים בקרקפת. מותר לעשות זאת עוד לפני כל שמפו, אך חשוב לסירוגין בשימוש בתרופות. עבור הליך זה, שמן זית ושמן אשחר ים לשיער נלקחים, השימוש בהם בנפח של 2 כפות, ומשפשפים לתוך הקרקפת במשך 1-2 שעות לפני המקלחת.

טיפים לשימוש במסכות שמן אשחר הים לשיער

  • מוצרים תוצרת בית משמן אשחר הים מוכנים מיד לפני השימוש;
  • בתכשירים של בית מרקחת, חשוב לבדוק את תאריך התפוגה;
  • המסה שנוצרה על בסיס שמן אשחר הים צריכה להיות בעלת עקביות אחידה, ולכן יהיה צורך לערבב אותה בזהירות רבה;
  • יש צורך ליישם הרכב ריפוי כזה על השיער עם הידיים; חשוב שהתנועות יעסו;
  • לבקשתך, אינך צריך להגדיל את משך החשיפה של מסכת שמן אשחר הים על הראש, מכיוון שבמצב אחר, במקום תוצאה שימושית, אתה יכול רק לקבל צרות;
  • כשטיפה, כדאי להשתמש במרתחים של עשבי תיבול, כגון: סרפד או קמומיל.

שמן אשחר הים: אילו מותגי מוצרים הם הטובים ביותר?

Natura Siberica. תחת מותג זה נוצרים מגוון רחב של תכשירים קוסמטיים למטרות שונות. קומפלקס אשחר הים, המכיל מרכיבים טבעיים נוספים, יעניק טיפול אוניברסלי לתלתלים, יעניק לשיער את הברק החסר וישקם את המבנה שלו. בנוסף, יצרן זה מייצר גם מוצרי קוסמטיקה רבים אחרים על בסיס אשחר הים המשלימים את השפעת השימוש בשמנים.

מוצר סיבירי. חברה מסוג זה ממצבת את עצמה כיוצרת מוצרים טבעיים מצנוברים, אך בין המוצרים יש גם מוצרי אשחר. המחיר של מוצרים כאלה עשוי להיות גבוה מהממוצע, אך היצרן אינו משתמש במרכיבים נוספים בעת יצירת שמנים. אבקת אשחר הים מתקבלת בלחיצה ידנית, והמוצר המוגמר אינו עובר את תהליך הזיקוק. זה היתרונות הבריאותיים של השיער.

"סודות הטבע". זהו מותג מפורסם המתמחה ביצירת שמני מאכל טבעיים שונים. בין המוצרים הגדולים שלהם יש גם הרכב אשחר הים, שבו אין זיהומים נוספים. בעת יצירת שמן כזה, היצרן משתמש בכבישה קרה, והמוצרים מיוצרים במיכלי זכוכית איכותיים, שיבטיחו חיי מדף ארוכים.

"מלך הנפט" במבחר של יצרן כזה ישנם 13 זנים של שמנים טבעיים, כולל אשחר הים. כשיטה ליצירת שמן משתמשים בכבישה קרה שתבטיח שימור לטווח ארוך של המוצרים. שמן אשחר הים הזה מיוצר בבקבוקי זכוכית בקיבולת של 100 ו-350 מ"ל, מה שיחסוך לכם כסף אם תצטרכו שיבולת קטנה של אשחר הים.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here