הדקויות של יצירה ושימוש במסכת שיער ביצה

0
60

לביצי עוף יש תכולה גבוהה של מלחים מינרלים שימושיים וויטמינים, הנחוצים כל כך לצמיחה של תלתלים בריאים. חומצות האמינו שנמצאות בהרכב הביצית ימנעו גירוד בקרקפת וקשקשים. מסכות שיער המבוססות על מוצר מזון זה יסייעו בשיקום שיער פגום שעבר הליכי צביעה קבועים. אחוז גבוה של חלבון ישקם את זקיקי השיער, ימריץ את צמיחת התלתלים, כמו גם יחליק אותם ויעניק להם ברק מדהים.

מתי כדאי לי להשתמש בביצה מאקה לשיער?

  • אם השיער איבד את הבהירות שלו והפך חסר חיים;
  • אם השיער מפסיק לצמוח;
  • אם קיימים קצוות מפוצלים;
  • אם הקרקפת יבשה מאוד;
  • אם בלוטות החלב מפרישות הפרשה בצורה אינטנסיבית מספיק;
  • אם יש קשקשים על הראש.

מה היתרון של מסכת ביצים לתלתלים?

מסיכת שיער ביצים היא מוצר קוסמטי ידוע לטיפוח שיער בקרב נשים. הביצה משחקת תפקיד גדול בהרכב הקוסמטיקה הטבעית. מוצר זה שימושי להפליא מכיוון שהוא מכיל ויטמינים A, B ו-D, כמו גם חומצות אמינו רבות הנחוצות לגוף. בנוסף, חלבון ביצה נחשב לחלבון טבעי, אשר נקרא אבן הבניין העיקרית לגדילים.

מסכת שיער ביצת שליו מחזקת להפליא את השיער, והופכת אותו למשיי ובריא יותר. יחד עם זאת, מוצרי קוסמטיקה כאלה הם לא פחות שימושיים ומכילים כמות גדולה של חומרים מזינים. עדיף לתת עדיפות לביצים קטנות בעת יצירת מסכות, כי אם המוצר מתקבל מתרנגולות צעירות, יש לו יותר יתרונות. אם קשה להשיג ביצים טבעיות תוצרת בית, אז עבור המסכה אתה יכול לקחת גם ביצים רגילות שנמכרות בחנויות.

קוסמטיקה ביצים היא שיטה הכרחית ושימושית לטיפול בשיער. בנוסף, זוהי דרך טבעית לריפוי תלתלים. חלבון ביצה משקם אפילו את השערות חסרות החיים והשבירות ביותר, תוך האצת צמיחתן. כמו כן, שיער עם קוסמטיקה כזו יהיה בריא יותר וירכוש ברק טבעי. בנוסף, ביצים במסכות מחליקות את קשקשי השערות, ובכך מרפאות אותן. קוסמטיקה לשיער ביצה תיצור הגנה אמינה לעור ולשיער.

המתכונים המעודכנים ביותר למסכות שיער על בסיס ביצים

  1. דבש + ביצה. עד לקבלת מסה הומוגנית מעורבבת ביצה אחת וכפית דבש. תערובת זו תצטרך לשמן את התלתלים. זמן החשיפה של מסכה כזו על הראש הוא כ-40 דקות. לאחר מכן, אתה צריך לשטוף את השיער שלך עם מים חמים.
  2. תמיסת דבש + ביצה + פלפל. כדי להכין מסכת שיער, עליך לערבב 2 כפות דבש, 2 ביצים וכפית תמיסת פלפל. משך הליך זה הוא 30 דקות. המסכה נשטפת מהראש רק במים חמים. מסיכת ביצים כזו לשיער משמשת פעם אחת ב-10 ימים כדי להמריץ את זרימת הדם, להצמיח תלתלים ולהפחית את אובדן הגדילים.
  3. קוניאק + ביצה. כבר בתחילת הכנת המסכה יש צורך להפריד את החלמון מהחלבון. לחלמון מוסיפים 3 טיפות שמן לבנדר וכף קוניאק. מרחי מסכה כזו על השיער לכל אורך השיער ועל שורש הראש. השאר את המסכה על הראש למשך כ-30 דקות. לאחר מכן, הגדילים נשטפים מתחת למים זורמים. אסור להשתמש בשמפו. בסוף ההליך, כדאי לשטוף את השיער עם מרתח סיד.
  4. קפיר + ביצה. כדי להכין את המסכה, אתה צריך לקחת 1 כוס קפיר 1 ביצה. מרכיבים אלה מעורבבים היטב. לאחר מכן, התערובת מוחלת על שיער יבש ונקי. זמן החשיפה של המסכה הוא 30 דקות. הליך זה מתבצע לא יותר מפעם בשבוע. סוג זה של מסכה ינרמל את העבודה של בלוטות החלב.

אילו מסכות חלבון מועילות לשיער?

בנות שיש להן בעיות בצמיחת שיער יכולות להשתמש במסכת חלבון בננה ובירה. כדי ליצור אותו, אתה צריך לקחת 1 חלבון ביצה ולערבב אותו עם בננה קטנה ו-100 מיליליטר של בירה חיה. הרכב טיפולי זה מוקצף עם מיקסר. כדי להעצים את האפקט מוסיפים שם גם מעט דבש. מסכה כזו צריכה להיות מופצת לכל אורך השיער, ולאחר מכן לעטוף את הראש במגבת. אתה תצטרך לשמור את המסכה הזו על הראש למשך כמה שעות.

מסכה טיפולית עם dimexide וחלבון נחשבת לפופולרית למדי. מסכת שיער זו יכולה לעורר זקיקים רדומים. הביצה בו זמנית תהפוך את השיער לחזק ועבה יותר. בעת יצירת מסכה ביתית שימושית זו, 1 כפית של dimexide מעורבבת עם אמפולה אחת של ויטמין E, 1 חלבון ביצה ו-15 מיליליטר שמן זית או ברדוק. ההרכב המתקבל יצטרך להיות מחומם באמבט מים ולהחיל על תלתלים עם חשיפה לראש במשך שעה.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here