כיצד משתמשים בשמן אתרי עץ התה לשיער?

0
61

שיער בריא ומטופח הוא אושר אמיתי לאישה. כאשר אין מספיק משאבים חומריים לביקורים תכופים במכוני יופי, בעיות שיער נפתרות בדרך אחרת. בשל העובדה שמתרחש לחץ פיזי וכימי על השיער, הם מתדרדרים, ולכן חשוב להם להעניק טיפול מוכשר. במצבים אלה, נשים לרוב נוקטות בכוח הריפוי של הטבע, המסייע להן לשחזר תלתלים פגומים.

כיצד להשתמש בשמן עץ התה לבריאות השיער?

  1. הוסף לשמפו ומוצרי טיפוח השיער. הדרך הקלה ביותר לחזק את השיער ולהיפטר מקשקשים בעת שימוש בשמן היא להעשיר בו בלמים תעשייתיים, שמפו ומסכות. לשימוש חד פעמי, אתה רק צריך להוסיף 2 טיפות אתר למוצר טיפוח השיער שלך. על מנת שיופיע אפקט גלוי, כדאי להשתמש בשיטה זו באופן שוטף.
  2. בצע סירוק ארומה של שיער לפני השינה. סירוק ארומה ישפר את מבנה השיער, יהפוך אותו למבריק ובריא, ייפטר מהקצוות המפוצלים, וגם יבטל את הופעת הקשקשים ויעצור את אובדן התלתלים, אם אתה משתמש בשמן עץ התה. שמן שיער מסוג זה אינו העיקר, אלא כלי בסיסי להליך זה. יש צורך גם לא לכלול את השימוש במסרק מתכת או פלסטיק בעת סירוק שיער עם ארומה, מכיוון ששיניים העשויות מחומרים מלאכותיים פוגעות במבנה השיער, מעוררות חשמול, וגם מגיבות עם רכיבי אתר. עדיף לתת עדיפות למסרקי עץ או מברשת עיסוי העשויה מזיפים טבעיים.
  3. תעשה שטיפת שיער. 4-5 טיפות שמן מתווספות לליטר מים חמימים או מרתח של עשבי תיבול, במיוחד עלי סרפד, קמומיל או שורשי ברדוק.
  4. שטפו את השיער עם שמפו שמן. לשם כך, 3 טיפות שמן עץ התה מומסות בכמות השמפו המשמשת בדרך כלל בשטיפת שיער אחת.
  5. הוסף שמן עץ התה למסכת שיער שנרכשה בחנות או תוצרת בית. המרכיבים של מסכות כאלה יכולים להיות ביצים, שמרים, מוצרי חלב, לחם.
  6. הכן קומפוזיציות שמן מסוגים שונים של אסטרים ושמנים צמחיים. לאחר ההכנה, ניסוחים כאלה מוחלים על הקרקפת או לכל אורך השיער.

כללים בסיסיים לשימוש בשמן אתרי עץ התה

אם משתמשים בשמן אתרי עץ התה לשיער בפעם הראשונה, אז יש להשתמש בו בכמות מינימלית. זה חשוב כי אי אפשר לחזות את תגובת הגוף לשימוש במוצר חדש.

צריך להיות רק ריכוזים נמוכים של שמן. שמן עץ התה בהחלט צריך להיות מדולל או להשתמש בו כחלק ממוצרים משולבים. זאת בשל העובדה שיש השפעה שלילית של המוצר כולו על שיער מוחלש.

יש להשתמש בתרופה טבעית זו ללא הרף. שמן עץ התה לשיער, שהשימוש בו שונה, צריך להיות ממקור צמחי. אי אפשר לקוות ליעילות התרופה מיישום אחד.

לא מומלץ להפחית את ריכוז הסוכן. עם סבילות מצוינת של האסטר, יש למרוח אותו במינונים מקסימליים. זה חשוב במונחים של אפקט חיטוי, בעל אופי תלוי מינון.

מרחו שמן עץ התה, שקל לשימוש לשיער, על שיער נקי ולחות. להמלצה זו יש דגש מעשי בלבד, מכיוון שכל שמן יעיל יותר בנוכחות סביבה לחה, וכל אישה חייבת להקפיד על היגיינה.

חשובה לא פחות היא חשיפת השמן על הראש. הזמן המינימלי שבו לרכיבים הפעילים של שמן עץ התה יש השפעה טיפולית ואנטיספטית הוא 20 דקות. זהו פרק הזמן הקצר ביותר שבו השמן יכול להיות במגע עם השיער.

תמיד כדאי לקחת בחשבון תגובות אלרגיות שבאו לידי ביטוי אי פעם. אם תרופות טבעיות פנו לאישה בגלל גירוי בעור, אזי יש להשתמש באתר עץ התה בזהירות רבה, ועדיף להתייעץ עם רופא לפני ביצוע הליכים איתו. כמו כן, יש להבין כי סוג זה של מוצר משתלב היטב עם כל מוצרי טיפוח שיער מעט בסיסיים או ניטרליים.

הכנת מסכות לשיער עם שמן עץ התה

  • חלמון + אבקת קלמוס. מסכה מסוג זה משמשת לחיזוק השיער ולהמרצת תהליכי ההתחדשות של אזור השורש של הראש. ליצירת ההרכב, 1 חלמון מעורבב עם 20 גרם אבקת קלמוס ו-7 טיפות שמן עץ התה. קומפוזיציה מסוג זה עוברת הומוגנית ומורחת על הקרקפת בחשיפה של 30 דקות. לאחר מכן יש לשטוף אותו עם שמפו ניטרלי. תדירות הליך זה היא 3 פעמים בשבוע.
  • שיבולת שועל + חמניות. מסכה זו משמשת לחיזוק תלתלים. יש לטחון שיבולת שועל בכמות של 50 גרם לאבקה ולערבב עם 30 מ"ל חמניות ו-1 מ"ל שמן עץ התה. הרכב מסוג זה מיושם עם אחיזה על השיער למשך 25 דקות פעמיים בשבוע למשך 3 חודשים.
  • קפיר + דבש. רכיבים כאלה של המסכה מסוגלים להפעיל את ההשפעה האנטיספטית של שמן עץ התה. ההרכב מוכן כדלקמן: 20 מ"ל. קפיר מעורבב עם 10 מ"ל. דבש ו-30 טיפות שמן אתרי. כל הרכיבים מתווספים ל-100 מ"ל. שמן אפרסק או זית ומורח לכל אורך השיער והקרקפת בחשיפה של 30 דקות. תדירות היישום של מסכת שיער זו היא 2 פעמים בשבוע.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here