מסכה להבהרת שיער: הרכב ומריחה

0
61

כמעט כל גברת רצתה פעם לשנות משהו במראה שלה, למשל, צבע שיער. לא משנה איזה אופי יש לאישה, היא חושבת באופן קבוע על הצבע והיופי של השיער שלה. מסכות להבהרת שיער בבית יכולות להפוך לאנלוג להליך סלון יקר, אבל אפילו לשיטה זו יש לפעמים השפעה שלילית על מבנה התלתלים. וזה קורה אפילו למרות העובדה שרק מרכיבים טבעיים משמשים ליצירת מסכות.

מה צריך לזכור כשמורחים מסכה מבהירה על השיער?

  • מסכות אינן נותנות 100% אפקט הבהרה. לרוב, מסכת שיער מבהירה מבהירה תלתלים ב-1-2 גוונים בהליך אחד. התוצאה תהיה תלויה בגוון הטבעי של השיער, בצפיפותו, במרכיבים הפעילים של המסכה, בהליך, בחשיפה וכן בטיפול נוסף בשיער.
  • גוונים עמוקים כהים ורוויים של שיער כמעט בלתי אפשרי להבהיר עם מסכות תוצרת בית בניסיון הראשון. זה דורש סדרה של נהלים ביתיים והרבה סבלנות.
    הרבה יותר קל להבהיר גוונים בהירים וחומים בהירים, אבל כשמשתמשים ברכיבים אגרסיביים, כדאי לזכור שמשתמשים במסכות שיער מבהירות לא יותר מפעם בשבוע.
  • השימוש במסכות מבהירות על קצוות שבירים, חלשים ומפוצלים אינו מומלץ. עדיף במצב כזה קודם כל לרפא את התלתלים ורק לאחר תזונה טובה לנסות להבהיר אותם בכמה גוונים.
  • גדילים אפורים לרוב אינם מתאימים להבהרה, ולכן, לפני נהלים ביתיים, מומלץ לטפל בהם בקרמים מרככים מיוחדים.
  • מסכות להבהרת שיער נוצרות לרוב מלימון, קינמון ודבש. מרתחים של קמומיל ושורש ריבס, כמו גם שמן צמחי נחשבים לשפירים יותר. אבל, בתורו, שמן צמחי יכול להשאיר גוון צהוב על שיער שהובהר כימית.

מסכות טבעיות להבהרת שיער

  1. עִם לִימוֹן. כדי ליצור מסכה כזו, מיץ מחצי לימון מעורבב עם אותה כמות מים טהורים. הרכב זה מופץ לכל אורך התלתלים ונשאר למשך שעה. יש צורך לשטוף את המסכה מסוג זה במים חמים, לשטוף את השיער בתמיסה מרוכזת של מים עם לימון, מרתח של תה ירוק או קמומיל.
  2. קינמון. קינמון יכול להבהיר שיער, ולכן הוא משמש לעתים קרובות למטרות כאלה. ליצירת מסכה מערבבים 3 כפיות אבקה חריפה עם 100 גרם מכל מרכך. מוסיפים שם גם דבש שנמס מראש. מסכת קינמון זו תבהיר את התלתלים בכ-2 גוונים. בנוסף, הוא אינו נחשב אגרסיבי בהשפעתו שלו כמו חומצה אצטית או לימון.
  3. עם גליצרין. בעת יצירת מסכה כזו, מערבבים 1 ביצה טרופה ו 1 כף אבקת גליצרין. כתוצאה מערבוב כזה, יש לקבל מסה הומוגנית, שאליה מוסיפים 1 כף שמן קיק ולא יותר מכפית חומץ. זמן החשיפה של הרכב כזה על הראש הוא 30-40 דקות, ולאחר מכן הוא נשטף באמצעות מים חמים.

הכנה ומריחה של מסכות להבהרת תלתלים

כל המרכיבים של מסכות ההבהרה מוקצפים בבלנדר או במיקסר, כי זו הדרך היחידה להביא את המסה לסמיכות הנדרשת ללא היווצרות גושים, שקשה לאחר מכן לסרוק אותם מהשיער. כדי לא להתאכזב מהתוצאה, חומר ההבהרה שנוצר מוחל תחילה על גדיל דק נפרד. לאחר השטיפה והייבוש תוכלו לראות את ההבדל בגוונים ורק אז תוכלו להחליט בעצמכם האם האפקט הזה מתאים לכם.

כל מסכה להבהרת שיער נבדקת גם לנוכחות אלרגנים לאישה מסוימת. אל תתעלם מהכלל הזה. כדי לעשות זאת, תצטרך לשמן את העור בחלק הפנימי של פרק כף היד בתערובת המוכנה. התגובה לחומרים עוינים לגוף מתרחשת מיד.

אינך צריך לשטוף את הראש לפני מריחת מסכה מבהירה, מכיוון שהסרט השומני יגן על הגדילים והקרקפת מההשפעה האגרסיבית ביותר של הרכיבים. לפני ההליך, אתה רק צריך להרטיב את השיער שלך.

אין לשפשף מסכות מבהירות לשיער לתוך הקרקפת. זה יעזור למנוע גירוי. יש לפזר שכבה דקה ומסכה שווה לכל אורך הגדילים. כדי לשפר את אפקט ההבהרה, הקפד לספק למסכה תמיכה תרמית.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here