מסכת אסטל לשיער פגום: האם תהיה השפעה?

0
61

מסכות שיער נחשבות למרכיב אינטגרלי וחשוב למדי במכלול הטיפול הקבוע בתלתלים. רבים מתחילים להשתמש בהם באופן פעיל רק כאשר השיער כבר מקולקל. אבל יש להשתמש בכספים אלה ללא הרף. פופולריות במיוחד הן מסכות אסטל לשיער פגום, שביקורות עליהן חיוביות.

סדרת מסכות Curex מבית אסטל לשיער פגום

 • קלַאסִי. זוהי תרופה אוניברסלית לכל סוגי השיער, המבוססת על לציטין, חלבוני חיטה וקומפלקס מולטי ויטמין. כלי זה נותן לשיער ברק יפה ומחזק להפליא את שורש הראש. אם מסכת אסטל כזו משמשת לשיער פגום, שביקורות עליהן נמצאות באינטרנט, התלתלים יהפכו לצייתנים, יסתרקו בצורה מושלמת וישתלבו בקלות בשיער.
 • תֶרַפּיָה. מסכה זו נקראת לעתים קרובות טיפולית, מכיוון שהיא מכילה את כל המרכיבים הדרושים לצמיחה ושיקום של שיער צבוע ופגום קשות, במיוחד טוקופרול, שמן חוחובה, בטאין. המסכה של אסטל לשיער פגום מספקת לחות ותזונה משופרים ויש לה ביקורות טובות.
 • חַמָנִית. המטרה העיקרית של מסכה זו היא לשחזר ולהגן על גדילים פגומים. מוצר זה מכיל שעוות דבורים ותמצית ערמון סוס. הודות לכך ניתן ליצור סרט דק מסביב לכל שערה, המגן על השיער מפני איבוד הלחות וההשפעות השליליות של אור השמש.
 • שמירת צבע. מסכה כזו לשיער צבוע מ"אסטל" תעזור לשמור על בהירות הצבע לאורך זמן. הוא מכיל שעווה צמחית ופולימרים עוטפים היוצרים אפקט של למינציה ביתית על השיער.

קו מסכות Otium של מותג Estel לשיקום מצב התלתלים

 1. יהלום. לאחר שימוש מתמיד במסכה זו לשיער פגום, הם מתחילים לזרוח כמו אבן יקרה. השפעה זו נובעת מחלבוני המשי והקומפלקס החדשניים המוגנים בפטנט. מסכה זו מתאימה לתלתלים פגומים קשות מכל סוג.
 2. colorlife. זוהי מסכת קוקטייל מזינה לשיער צבוע. הודות לכלי זה ניתנים ברק יוקרתי ועמידות מירבית של הגוון. מסכה זו מכילה חמאת קקאו, שעוות דבורים וקומפלקס ויטמינים שנבחרו במיוחד לשיער פגום.
 3. טוויסט גל. זוהי המסכה המושלמת לתלתלים מתולתלים וסוררים מדי. זה מקל על סירוק ועיצוב, מרגיע תלתלים, הופך שיער קשה למשיי ורך. מסכה זו מכילה שמנים טבעיים, חלבוני משי ושעוות דבורים.
 4. אקווה. זוהי מסכת נוחות המעניקה לחות אינטנסיבית לגדילים פגומים ומיובשים מדי. יחד עם זאת, מסכות מסוג זה הופכות אותן במהירות לחלקות ומוסיפות להן רכות. חומצות אמינו וקומפלקס מולטי ויטמין הכלול במוצר מזינים את החלק השורשי של הראש, וגם משחזר את מבנה הזקיקים.
 5. נס להחיות. מדובר במוצר בעל קומפלקס הידרו-ליפידים פטנט, לנולין וויטמינים. שינוי מדהים של שיער מתרחש לאחר היישום הראשון של מסכה זו. טיפול אינטנסיבי כזה שימושי לא רק לשיער, אלא גם לקרקפת.
 6. XXL. זהו כלי נפלא לתלתלים ארוכים. כלי זה פופולרי מכיוון ששיער באורך ארוך זקוק לתזונה משופרת וחיזוק פעיל של חלק השורש של הראש, וכלי זה יכול לתת להם את זה. כמו כן, בתהליך השימוש במסכה כזו מונעים את חתך העצות ומונעים אובדן.
 7. זְרִימָה. מסכה קרמית זו מיועדת לשיקום אינטנסיבי של גדילים שבירים, יבשים ונקבוביים. באופן מדהים, הוא משפיע על השיער לאחר מכתים בצבעים עמידים, לאחר הבהרה והדגשה. במקרה זה, הנזק הנובע מפולס במהירות. ההרכב של מוצר זה מכיל רכיבים כמו פנטנול, לנולין, קרטין נוזלי וקומפלקס מולטי ויטמין.

מה אומרות הביקורות של נשים שהשתמשו במסכות אסטל?

נשים רבות שניסו מסכות של מותג אסטל לשיער פגום טוענות שהן היו מרוצות מהמוצרים של החברה הבולטת. עם השימוש המתמיד במוצר, נרשמו שינויים חיוביים בשינוי במצב השיער. במקביל גברו הגמישות והגמישות של השיער, הופיע ברק נוסף, והשבריריות נעלמה לנצח. בנוסף, מסכת שיער זו די נוחה לשימוש.

החסרונות של כלי כזה כמעט לא הבחינו על ידי הצרכנים. אם אתה מאמין לביקורות של כמה נשים, אז מוצרים מסוג זה הופכים את השיער לכבד יותר, והתוצאה הנכונה מתקבלת רק בשילוב עם אסטל באלם. ביקורות של קוסמטיקאיות בנושא זה אינן חד משמעיות. הם טוענים כי ההשפעה של מסכות אסטל על השיער תלויה במאפייני המבנה שלהן.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here