מסכת קפה לשיער: תכונות והשפעה

0
52

לקפאין יש השפעה ממריצה על הגוף, לא רק בבוקר. פולי קפה טחונים טריים הם בסיס מצוין לא רק למשקה ארומטי, אלא גם ליצירת תערובת שתהפוך את שיערך ליפה ובריא. למסכות שיער קפה יש תכונות חיוביות. הם מגוונים את העור, מחזקים את שורש הראש, ומשמשים גם בצורה של חומר צביעה.

יתרונות השימוש בקפה לשיער

 • בעת שימוש בקפה, אובדן הגדילים מאט, ולפעמים מפסיק לחלוטין;
 • קפה עושה תלתלים אלסטיים יותר;
 • משקה זה מנקה בעדינות את הקרקפת, וגם מסיר שאריות של מוצרי סטיילינג ואבק;
 • קפה מחזק את שורש הראש, מגרה את פעילות זקיקי השיער;
 • בעת שימוש בקפה לשיער, הצמיחה שלהם מואצת;
 • שבריריות הגדיל מצטמצמת, וקצוות מפוצלים מתבטלים אם אתה משתמש בקפה;
 • קפה מספק הגנה מפני קרניים אולטרה סגולות ומפני שינויי טמפרטורה;
 • באמצעות מסכות קפה, ההשפעות של שמפו טיפולי משופרות;
 • קפה משפיע באופן חיובי על הטון של התלתלים, מה שהופך אותו רווי יותר;
 • חוזק הגדיל האבוד משוחזר עם שימוש במשקה ממריץ;
 • כאשר נחשפים לקפה על תלתלים, הם נעשים רכים ומשיי.

כללים לשימוש במסכת קפה לתלתלים

 1. כל מסכת קפה לשיער מוכנה רק על בסיס המראה הטבעי שלה. לשם כך, כדאי לבחור זנים שהוכחו על ידי ניסיון. עדיף אם הקפה נרכש בשעועית. ליצירת מסכות לשיער אפשר להשתמש גם בסמיך של משקה ממריץ, אבל זה אפשרי רק אם לא הוסיפו סוכר וחלב לקפה.
 2. מסיכת שיער קפה מתאימה לאותן בנות הסובלות מיובש, נשירת שיער וצמיחת שיער איטית.
 3. בשימוש בקפה עלולה להיגרם אלרגיות, ולכן, לפני השימוש במסכה על בסיס קפה ביתי, כדאי לבדוק את רגישות העור. לשם כך, לאחר הכנת המסכה לפי המתכון הנבחר, יש למרוח מעט מהמסה המתקבלת על העור שמאחורי האוזן, ולשטוף לאחר 10 דקות. אם הליך זה אינו גורם לגירוד ואדמומיות, ניתן להשתמש במסכה המוכנה גם על השיער.
 4. יש לשפשף את הרכב הקפה שנוצר לפי המתכון בשורש הראש. באשר לחלוקת המסכה לכל אורך התלתלים, היא אופציונלית.
 5. מוצר שיער קפה משמש רק על שיער מלוכלך. שמירה על מסכה המבוססת על מוצר טבעי כזה על הראש למשך 10 דקות, יש לשטוף אותה בשמפו.
 6. עבור אותן נשים שרוצות לקבל גוון עמוק על השיער, מסכת שיער קפה היא פשוט כלי הכרחי. שלא כמו חינה, הוא נשטף ואינו הופך למכשול לתיקון חומר הצביעה במהלך הצביעה שלאחר מכן.
 7. ההשפעה של מסכת השיער המונחת מעצימה את אפקט החממה שניתן ליצור על ידי שימוש בפוליאתילן ומגבת טרי חמימה.

מתכונים פופולריים למסכות קפה

לצביעת שיער. 2 כפות חינה חסרת צבע מוזגים במים בטמפרטורת החדר. התוצאה צריכה להיות עיסה דייסית. את התערובת שהתקבלה מקציפים עם 2 כפות של גרגירי קפה ומניחים להזליף במשך 30 דקות מתחת למכסה. סוג זה של מסכה הוא הטוב ביותר מבין חומרי הצביעה שנוצרו בבית.

לצמיחת שיער. 2 כפות פולי קפה טחונים מבושלות ב-100 מ"ל מרק. ניתן לשנות את הפרופורציות בהתאם לעובי ואורך השיער. יש לפזר את המסה העבה המוכנה שנותרה בתחתית הכוס לכל אורך הגדיל. זמן החשיפה של מסכה זו הוא בין 30 דקות לשעה.

לברק לשיער. 3-4 כפות קפה נרקחות ב-100 מ"ל חלב חם. לאחר שהמסה התקררה לחלוטין, אתה צריך להוסיף כף דבש. מסכת שיער קפה ניתן למרוח על כל אורך השיער, במיוחד על הקרקפת. יש צורך לשמור על תערובת כזו על השיער בין 30 דקות לשעה.

לניקוי שיער. גרעיני קפה מעורבבים היטב עם מזור, ולאחר מכן מוסיפים שמן ילנג-ילנג ומלח להרכב. התערובת מעורבבת היטב. לאחר מכן, הראש נשטף ביסודיות עם שמפו, ולאחר מכן חצי מהמסכה מוחל על שורשי השיער. החצי השני מופץ לאורך השיער.

נגד קשקשים. החלמון מופרד מהחלבון וטורף היטב. לאחר מכן מוסיפים לתערובת גרגרי קפה ושמנים אתריים. המסה מעורבבת היטב ומורחת על הקרקפת תוך שפשוף לתוך העור. סוג זה של מסכה נשמר על הראש למשך 20-30 דקות. שטפו אותו מהראש במים חמים מעט מבלי להשתמש בשמפו.

להענקת לחות לשיער. ליצירת מסכה מערבבים 100 מ"ל שמן זית חם ו-2 כפות קפה. שמור את התערובת על הראש שלך לא יותר מ-30 דקות.

לחיזוק השיער. 2 כפות קפה מעורבבות עם 1 כף מיץ בצל. יש להוסיף גם 1 כף דבש ושמן ברדוק. אתה צריך לשמור מסכה כזו על הראש במשך 30 דקות, ולאחר מכן המסה נשטפת במים ומיץ לימון.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here