מסכת שיער ביצה לחיזוק והגדלת תלתלים

0
65

ביצי תרנגולת רגילות יהיו עוזרות מצוינות במאבק על יופיו של השיער. מוצר שימושי כזה ניתן לקנות בקלות בכל חנות, אך התוצאה של השימוש בהם תהיה תלויה בגורמים רבים. ביצים שימשו במשך זמן רב ביצירת מסכת שיער טיפולית. למוצר זה יש את כל מה שאתה צריך כדי להאיץ את צמיחת התלתלים, כמו גם לספק לנורות חומרים שימושיים.

כללים להכנת כל מסכת שיער ביצה

 • במסכות, עדיף להשתמש בביצי עוף תוצרת בית. הביצים ליצירת הרכב השיער חייבות להיות בטמפרטורת החדר, ולכן יהיה צורך לשלוף אותן מראש מהמקרר. מוצר זה מוקצף עם מטרפה או בלנדר עד להופעת מסה הומוגנית.
 • מסכת שיער ביצה מונחת על שיער מיובש במגבת או יבש לחלוטין. הרכב המוכן לא צריך להתנקז מהראש.
 • מסכות מסוג זה מורחות תחילה על הקרקפת, ורק לאחר מכן על כל אורך השיער. תרופה תוצרת בית כזו משפשפת רק בתנועות עיסוי מעגליות של האצבעות. סירוק תלתלים במסכה הוא מסרק עם שיני קרן או עץ.
 • לאחר מריחת מסכת הביצים על השיער, אתה צריך לשים כובע מקלחת פלסטיק על הראש ולחמם אותו עם מגבת חמה. משך החשיפה למסכה יכול לנוע בין 15 ל-40 דקות.
 • שטפו את השיער מהמסכה במים חמימים מעט. זה הכרחי כדי שהביצים לא יסתלסלו.
 • עדיף לשטוף את השיער לאחר שטיפת המסכה עם ביצה לשיער עם עירוי קמומיל. אם לאישה יש שיער לא יבש, ניתן להשתמש במרתח צמחים בתוספת מיץ לימון לשטיפה. כדי לעשות זאת, עבור 1 ליטר מים חמים, אתה צריך לכל היותר 1 כוס מיץ לימון סחוט.
 • כדי לטפל בשיער פגום, יהיה צורך למרוח מסיכת ביצים פעמיים בשבוע. הקורס המלא של טיפול כזה הוא 12 הליכים.
 • אם אתה רוצה להימנע מריח לא נעים לאחר המסכה על השיער שלך, אתה צריך להסיר את הסרט מהחלמון, שנחשב למקור הריח. לשם כך, יהיה צורך להפריד את החלבון מהחלמון באמצעות משפך. במקרה זה, יש לשטוף את החלמון בזהירות מתחת למים זורמים וכך לשחרר אותו מהסרט.
 • ראוי לציין שהחלבון יכול להקריש בטמפרטורה של 60 מעלות, ולכן ניתן לחמם את מרכיבי המסכה רק עד 40 מעלות.
 • בפעם הראשונה שאתה משתמש במסכת שיער ביצה, הקפד לבדוק תגובה אלרגית. לשם כך, מורחים תערובת מסכה על העור מאחורי האוזן ומתיישנים במשך 15 דקות. אם לאחר החלת המסכה אין צריבה ואדמומיות, אז ניתן להשתמש בהרכב בבטחה לשיער.
 • כדי לא להפחית את יעילות השפעת המסכה, יש צורך להשתמש בלא יותר מ-3 מרכיבים בהכנתה.
 • אם תוסיף קוניאק או וודקה למסכה, תצטרך לשטוף אותה עם מרתח של פרחי טיליה.
 • אם אתה לא אוהב את הריח של הרכיבים המרכיבים את המסכה, אז אתה צריך להוסיף לה כמה טיפות מהשמן האתרי האהוב עליך.

מסכות שיער יעילות על בסיס ביצים

נגד קשקשים. יש לערבב היטב 2 חלמונים טריים עם כמה כפות של מיץ לימון, להוסיף כמה טיפות שמן ברדוק להרכב. סוג זה של מסכה מתערבב היטב, ורק לאחר מכן ניתן להחיל אותה על התלתלים שלך. זמן החשיפה של מסכת שיער כזו הוא 30 דקות. לאחר זמן זה, הרכב נשטף מהראש עם מים מחומצים.

לחיזוק מבנה השיער. עבור שני חלמונים טריים, אותה כמות של ברדוק ושמן קיק נלקחת. יש לערבב מרכיבים אלה עם דבש נוזלי, עם כף קוניאק וכמות קטנה של שמרים. את התערובת הזו מחממים על אש, מערבבים ומורחים על השיער. תצטרך לשמור מסכה כזו על הראש במשך שעתיים.

לשיער ביצים שמן. יש לערבב 2 חלמונים עם 1 כף אלכוהול או וודקה ולמהול מעט במים. מסכות שיער כאלה עם ביצים מוחלות רק על שיער נקי ונשטפות במים. מסכה מסוג זה תתמודד בצורה מושלמת עם ייצור עודף סודות חלב.

לשיקום שיער. מרתח קמומיל חזק מעורבב עם חלבון ביצה. מערבבים את החומרים הללו במשך 5 דקות. זה לא נעשה מהר מאוד כדי שהמסה לא תקצף. אתה יכול למרוח מסכה זו על הראש שלך כל יום. לאחר ההליך, חשוב לשטוף את השיער במים, אתה יכול אפילו קר. במקרה זה, החפיפה בשמפו על השיער שלך לא שווה את זה.

לווסת את תפקוד בלוטות החלב. ל-2 חלמונים מעורבים, הוסף כף אחת של מיץ לימון, כמו גם 2 כפיות שמן ברדוק. אם תרצה, אישה יכולה להחליף שמן ברדוק בשמן קיק. ייקח חצי שעה להחזיק מסכה כזו על הראש.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here