מסכת שיער מיונז: מתכונים ותכונות

0
52

מיונז נחשב לא רק לתוספת טעימה לרטבים ולסלטים, אלא גם למוצר נפלא לטיפוח השיער. מסכות שיער מיונז מסוגלות לשחזר במהירות את מבנה התלתלים, לטפל בהם בקפידה מהשורשים ועד הקצות. מוצר מזון זה שימושי גם בנוכחות שיער שביר, מיובש יתר על המידה ופגום. טיפול שיער ביתי קבוע ומוכשר באמצעות מיונז ישמור על בריאותם לאורך זמן.

ההשפעה של רכיבי מיונז על תלתלים

 1. השמן הכלול במיונז מעניק לחות, מזין ומשקם שיער פגום.
 2. מיונז משמש גם להמרצת צמיחת שיער.
 3. הביצה, שהיא חלק מהמיונז, תיצור הגנה בצורת מחסום על כל שערה, וזה, בתורו, יפחית את ההשפעות המזיקות של גורמים סביבתיים.
 4. מוצר זה נחשב שימושי לשיער יבש, מכיוון שמיונז מהווה מכשול לפיצול הקצוות.
 5. החלמון, שנמצא במיונז, מספק לתלתלים את כל המינרלים והוויטמינים הדרושים.
 6. מיונז יהפוך את השיער לרך יותר, נפחי ומבריק.
 7. מוצר זה גם מחליק ומונע סבכים.

מהם היתרונות של מסכות מיונז לשיער?

השיער יהיה משיי, כי מיונז מכיל שמן צמחי, ותלתלים מקבלים את הכמות המקסימלית של חומרים מזינים דרך רכיב זה. מסכת שיער מיונז תועיל יותר אם משתמשים בה על שיער פגום.

מיונז גם יגן על השיער שלך מאור שמש ישיר ומוצרי עיצוב יומיומיים. מוצר מזון זה מכיל חלבון ביצה ושמן צמחי, אשר בשילוב עוטפים כל שערה ובכך יוצרים סרט דק בלתי נראה.

ניתן לשחזר את איזון החומצה-בסיס של תלתלים בעת שימוש במסכת מיונז. בשל העובדה שלשיער יש סביבה חומצית, בזמן שטיפתו בשמפו רגיל, כמו גם בעת שימוש במוצרי עיצוב, האיזון מופר. כתוצאה מכך: השיער הופך שביר ושובב. חומץ, הקיים במיונז, יעזור להחזיר את האיזון החומצי-בסיס הנכון של השיער, ובכך לשפר את מצבם.

מסכת שיער עם מיונז תעזור לשחזר גדילים פגומים. כאשר נחשפים לחלבוני ביצה, השיער היבש והשביר משוחזר. עם השימוש במסכת שיער כזו, גדילים יבשים, נקבוביים ושבירים יהפכו לנפחים ומבריקים.

השימוש במיונז לשיער: מסכות למטרות שונות

 • גירוי צמיחת שיער. להכנת המסכה מערבבים 3 כפות מיונז עם 1 כף שמן ברדוק מחומם. יש להפיץ את הכלי הזה בשיער מבלי להתמקד בשורש הראש. לאחר מריחת המסכה על הראש, היא מכוסה בסרט ומגבת טרי. המסכה על הראש צריכה להישאר למשך 30-40 דקות. לאחר מכן, שטפו את השיער ביסודיות עם שמפו.
 • עם שיער יבש וכדי להחיות את המראה שלהם. מסכה כזו נוצרת מ-2 כפות מיונז חם ו-2-3 חלמונים. התערובת צריכה לפעול על השיער במשך 30 דקות לפחות, ולאחר מכן יש לשטוף אותו היטב. כלי כזה טוב במיוחד בחורף, כאשר השיער ממוגנט ונתון לשינויי טמפרטורה.
 • תזונה והידרציה של הגדילים. הרכב זה נוצר מ 1 כף מיונז, 1 כפית של דבש נוזלי ו 1 כף של כל שמן צמחי. שמור את המסכה הזו על הראש למשך שעה לפחות, ולאחר מכן יש לשטוף אותה.
 • נגד קשקשים. בעת יצירת מסכה, מערבבים 1 כף מיונז, מיץ שום, מיץ אלוורה וכפית דבש. מסכה מסוג זה נמשכת לתוך הקרקפת בתנועות עיסוי ונשטפת לא לפני 20 דקות לאחר היישום.
 • לברק וחלקות שיער. צור מסכה כזו מ-1 בננה, 1 כפית שמן שקדים, קוקוס או ברדוק ו-3 כפות מיונז. כל הרכיבים מוקצפים בבלנדר ומוחלים על הגדילים. סוג זה של מסכה יש לשטוף לאחר 30-60 דקות לאחר היישום. תערובת של 1 כף מיונז וכפית שמן אבוקדו נותנת בערך אותו אפקט.

עצות שימושיות לשימוש במיונז לתלתלים

 1. יש למרוח מסכת מיונז על השיער במספר שכבות.
 2. שמור אותו על השיער שלך במשך 30-40 דקות.
 3. כדאי לשטוף את מסכת המיונז מהשיער בעת שימוש בשמפו או מרכך.
 4. שיער יכול להיות שמנוני מאוד לאחר החלת מסכה כזו, ולכן אתה צריך לשטוף את השיער שלך מספר פעמים לאחר הסרת הרכב.
 5. מהלך הטיפול בשיער בצורה זו הוא 3 פעמים בשבוע למשך חודש.
 6. אין אמצעי זהירות מיוחדים בעת שימוש במסכה מסוג זה. העיקר לא להגזים על הראש, במיוחד אם הוא מכיל אבקת חרדל.
 7. אפשר להוסיף גם אבוקדו קצוץ לתערובת המיונז המוכנה, כי זה יוסיף ברק לשיער. אם תוסיפו שמנים אתריים למסכת המיונז, תוכלו לשקם את עבודת זקיקי השיער. אפשר להעלים שבירות ונשירת שיער על ידי הוספת שום למיונז לשיער. מסכה מסוג זה שימושית לא פחות.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here