מסכת שיער קוניאק: ביקורות אמיתיות

0
97

קוניאק הוא משקה מלכותי עם ארומה עדינה ומלאת לב. משקה זה ניתן לא רק לשתות, אלא גם להשתמש בו בצורה של מוצר קוסמטי נפלא לשיער. רכיב זה למסכות מסוגל לחמם את הקרקפת, לשפר את זרימת הדם, להגביר את תפקודי ההגנה של הגוף, להפעיל צמיחה, לשחזר גדילים, וגם לחזק אותם, להגן עליהם מנשירה. עם שימוש מתמיד במסכת ברנדי, תלתלים יכולים להיות מבריקים.

כללים חשובים לשימוש בקוניאק לשיער

 • כדי להכין תערובת של קוניאק לשיער, יש צורך להשתמש רק במוצרים באיכות גבוהה, כי זיופים זולים בדרך כלל מכילים הרבה חומרים מזיקים לשיער.
 • לפני החלת מסכת קוניאק על השיער שלך, אתה בהחלט צריך לשטוף את הראש, ולאחר מכן לייבש אותו מעט.
 • על מנת שלמסכה עם קוניאק תהיה השפעה חיובית, חשוב לחמם את השיער לאחר הנחתו על הראש. כדי לעשות זאת, תצטרך כובע עשוי פוליאתילן ומגבת חמה.
 • כאשר מערבבים את מרכיבי מסכת הקוניאק, עדיף להשתמש באמבט מים. לשם כך, כל הרכיבים, למעט קוניאק, מחוממים והופכים לתערובת הומוגנית על ידי ערבוב. רק לאחר מניפולציות כאלה אלכוהול נשפך לתוך המסה.
 • מסכת הקוניאק נשטפת מהשיער במים ללא הוספת חומרי ניקוי. יוצאי הדופן היחידים הם קומפוזיציות שמנוניות או דבש, מכיוון שלא קל לשטוף אותם מהראש. כדי לעשות זאת, תצטרך להשתמש בשמפו עדין.
 • שטיפת השיער לאחר מריחת מסכת קוניאק עליהם מומלצת להיעשות עם מרתח צמחים. הנוזל הריחני הזה יגרום לשיער שלך מבריק יותר.
 • מהלך היישום של מסכות כאלה אינו עולה על 10 הליכים, אך אם יש צורך במניפולציות חוזרות ונשנות, עדיף לקחת הפסקה למשך חודש. ביקורות רבות מעידות על כך. מסיכת שיער עם קוניאק יעילה בכל מקרה.

מסכות שיער ברנדי היעילות ביותר

 1. לשיער פגום. אבקת ג'לטין חייבת להיות מוזגת עם חלב או מים. לאחר שהמסה מתנפחת, המיכל איתו נשלח לאמבט מים. כשהג'לטין נמס לחלוטין, יש צורך לקרר את התערובת ולשפוך את החלמון הנגוע לתוך הנוזל החם. לבסוף מוסיפים קוניאק. מסכות כאלה עם קוניאק לשיער, שביקורות עליהן מרשימות, מוחלות על השיער, מפוזרות עליהן באופן שווה. מסכת קוניאק כזו נשטפת 15 דקות לאחר היישום. כשטיפה, עדיף להשתמש בתמיסת צמחים.
 2. נגד קשקשים ולצמיחת שיער. ראשית, הקפה הטחון נרקח עם מים רתוחים ומקורר מעט. גם את הביצה המרוסקת יוצקים לשם. בשלב האחרון של הכנת המסכה, אתה צריך להוסיף קוניאק. תערובת זו נשמרת על הראש כ-35-40 דקות. ביקורות על מסכה זו אומרים כי לאחר מניפולציות כאלה, לא רק התסרוקת תקבל את הנפח הרצוי ותאיר בבריאות, אלא גם לא יהיה צורך בגוון מקומי של הגדילים. מומלץ להשתמש במסכת שיער כזו לנשים חומות שיער.
 3. לחיזוק השורשים. אבקת חרדל נטחנת במים חמים, ושמנת וחלמונים טחונים יוצקים לתוך התערובת. לאחר הוספת מיץ אלוורה למסכה, יש לחמם מעט את המסה. ראשית, מסת קוניאק כזו מוחלת על הקרקפת, ולאחר מכן היא מופצת לכל אורך השיער. תערובת זו נשמרת על השיער כ-40 דקות. אם מופיעה תחושת צריבה קלה לא נעימה, המסכה נשטפת לפני הזמן שצוין.
 4. נגד נשירת שיער. בעזרת מטרפה צריך לטרוף היטב את הביצה ולצקת לתוכה ברנדי. אתה צריך למרוח מסכה כזו הן על השיער והן על הקרקפת. על הראש, מסכה כזו מיושנת לא יותר מ-30 דקות. תדירות המניפולציות הללו היא 2 פעמים בשבוע.

האם יש השפעה של מסכות קוניאק?

השפעה חיובית בעת שימוש בקוניאק ומסכות שיער ממנו נצפתה בכל המקרים, אך מידת התוצאה נקבעת תמיד על פי נפח המשקה האלכוהולי שנלקח. אם מסכת שיער עם קוניאק, שביקורות עליהן נמצאות באינטרנט, נוצרה עם תוספת של רכיבים אחרים, אז ההשפעה תהיה קצרת טווח. בנוסף, זה יהיה מורכב רק בשיפור ויזואלי במצב השיער. ניתן לראות את ההשפעה של מסכות כאלה לאחר 2-3 הליכים.

אם קוניאק שימש כמרכיב העיקרי של מסכת שיער קוסמטית, אז למסכה יש השפעה עמוקה יותר על הגדילים. בנוסף, ניתנת תוצאה לטווח ארוך יותר. השפעה חיובית במקרה זה נצפתה לאחר ההליך הראשון.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here