מתכונים למסכות נשירת שיער: רשימה של היעילות ביותר

0
59

כאשר תלתלים מסיבה כלשהי מתחילים לנשור באופן אינטנסיבי, אישה מתמודדת עם בעיה אסתטית חמורה מאוד. הסיבות לביטוי של תופעה זו שונות, ולפעמים הן קשורות למחלה כלשהי. לעתים קרובות נשים מנסות להבין כיצד לחזק את שיערן בבית, כמו גם באילו מתכוני מסכות להשתמש להשפעה טיפולית יעילה על תלתלים. ישנם מתכונים עממיים רבים למסכות שיער שניתן להשתמש בהם כדי לחזק את שורש הראש.

מסכות שמן לשיער נגד נשירת שיער

  1. מסכת שמן זית. ניתן להשתמש במסכת נשירת שיער זו כטיפול מונע או בסימנים הראשונים של נשירת שיער. כדי להכין את המסכה, תזדקק לכ-50 מיליליטר שמן זית טוב. צריך לחמם מעט ולשפשף אותו בקרקפת בתנועות עיסוי. עיסוי כזה יכול להימשך עד 15 דקות, כי הוא יעיל מאוד בהמרצת מחזור הדם. לאחר מכן, יש לשים שקית ניילון על הראש, לעטוף עליה במגבת טרי מחוממת מראש.
  2. מסכה עם שמני ארז ורוזמרין. כדי להכין הרכב כזה, אתה צריך לקחת חלמון 1, 2 כפיות שמן זית, 2 כפיות דבש ו-3 טיפות שמן ארז ורוזמרין. ראשית, יש להמיס 3 טיפות של שמנים אתריים בדבש נוזלי, ולאחר מכן יש להכניס לשם בהדרגה את שאר הרכיבים. על הראש יש למרוח מסכה כזו רק לאחר שטיפת הראש. לאחר החלת ההרכב, הראש מכוסה בצלופן ועטוף במגבת. זמן החשיפה של מסכה זו הוא 20 דקות. לאחר מכן, הוא נשטף עם שמפו. מסכות כאלה לנשירת שיער נעשות למשך 14 ימים בתדירות של פעם אחת ב-3 ימים.
  3. מסכה עם שמן לבנדר. עבור מסכת שיער כזו, אתה צריך להוסיף 10 טיפות שמן לבנדר ל-50 מיליליטר שמן זית מחומם. הרכב זה חייב להיות מעורב ביסודיות, ולאחר מכן להחיל על הקרקפת והשיער. שמור את המסכה הזו על הראש מתחת לצלופן ומגבת למשך 20 דקות. סוג זה של הליך מבוצע פעמיים בשבוע.

באילו מסיכות נוספות ניתן להשתמש לנשירת שיער?

  1. מסכת גזר. מסכת גזר ביתית ממצקת קלה להכנה. כדי לעשות זאת, אתה צריך לקחת כמויות שוות של גזר ושמנת חמוצה. מגוררים על הפומפייה הקטנה ביותר, יש לערבב גזר ושמנת חמוצה דלת שומן ולמרוח באופן שווה על פני הראש. מסיכת שיער כזו נשמרת מנשירה במשך כ-40 דקות, ולאחר מכן היא נשטפת באמצעות שמפו. ההליך עם מסכה זו מתבצע פעם בשבוע.
  2. מסכת לחם. מסכה זו תסייע בסילוק השיער שלך משומן שורש, תחסל קשקשים ותעניק לחות יעילה לתלתלים. לחם מכיל ויטמינים מקבוצת B, המספקים חיזוק יעיל לשיער. כדי ליצור מסכה, תצטרך לשפוך מים חמים על חתיכת לחם שחור. התוצאה צריכה להיות מסה של מצב עיסה. יש להתעקש על זה במשך שעה, ולאחר מכן מורחים את המסכה על הראש. שעה לאחר החלת ההרכב, הוא נשטף מהראש ללא שימוש בשמפו.
  3. מסכת אלוורה. כדי להכין את המסכה כראוי, עליך לחתוך את עלי האלוורה ולהכניס אותם למקרר למשך 12 שעות. לאחר מכן, אתה צריך לסחוט את המיץ ולערבב 1 כף דבש ומיץ אלוורה. מחממים מעט את המסה הזו, ואז מוסיפים חלמון מוקצף מראש וחצי כף מיץ שום. את התערובת מורחים על הראש ומכסים בצלופן. אתה צריך לעשות מסכה אחת לארבעה ימים במשך 3 שבועות.
  4. מסכת חימר. חימר מכיל מינרלים ויסודות קורט רבים שיכולים להזין את זקיקי השיער. עבור המסכה, אתה צריך לדלל שקית של חימר כחול עם מים חמים או חלב לעיסה. אתה צריך ליישם בתנועות עיסוי, ואז לכסות את הראש בצלופן ומגבת. המסכה נשמרת למשך 40 דקות.
  5. מסכת אשכוליות. כדי להכין את התערובת, אתה צריך לערבב 1 כפית דבש, 1 כף שמן ברדוק, להוסיף מיץ מחצי אשכולית. התערובת מוחלת, תחילה משפשפת את השורשים, ולאחר מכן מפזרת בזהירות לכל האורך. לאחר 40 דקות, הוא נשטף באמצעות שמפו.

כללים לשימוש במסכות תוצרת בית נגד נשירת שיער

אל תתרגלו את מריחת המסכה כל יום, היא תשווה במהירות את השיער יתר על המידה. הכמות האופטימלית היא 1-2 פעמים בשבוע. חלק מהמוצרים, במיוחד אלו המבוססים על שמנים, מומלץ ליישם רק פעמיים בחודש.

אם אתה צריך לחמם את הרכיב של המוצר, אז לעשות את זה באמבט מים.

ראשית, יש למרוח את ההרכב על השורשים, ורק לאחר מכן על העצות.

משך הזמן בו מורחים את המסכה משתנה בהתאם לסוג הרכב: ניתן להשאיר את השמנוניים למשך הלילה, פלפל וחרדל – לכל היותר 15 דקות.

יש לפזר את התכשיר בתנועות עיסוי ולמרוח על שיער נקי על מנת שלא יגיע לכלוך לקרקפת במקום חומרים מזינים.

אל תשטוף את המסכות במים חמים, חם עדיף. לאחר מריחת המסה, השתמשו במכסה לראש ועטפו אותו במגבת.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here