סקירה של שמני השיער הטובים ביותר: איכות ויעילות

0
59

שמנים הם החלופה הטובה ביותר למוצרי טיפוח השיער. מוצרים אלו מיוצרים על בסיס שומנים צמחיים, ולכן הם ממקור טבעי ללא תוספת של כימיקלים. שמנים קוסמטיים אינם מכילים רכיבים מלאכותיים, ולכן הם רק מועילים לשיער ולקרקפת. בשל הרכבם, שמנים נחשבים למוצרים חשובים באמת המעניקים לגוף האישה בריאות ויופי לשיער.

שמני השיער הטבעיים הטובים ביותר

 1. שמן זית. הכלי הזה הוא סוג של מנהיג. לעתים קרובות משתמשים בו נשים לחיזוק קצוות השיער, כי הוא המשפיע לטובה על תהליך ההרס של הזקיקים שכבר החל.
 2. שמן בר. כשאתה מחליט איזה שמן הוא הטוב ביותר לשיער, עליך לבחור בתרופה זו. הוא נחשב ליעיל ביותר במאבק בבעיית נשירת שיער.
 3. שמן קיקיון. כלי זה הוא הטוב ביותר לעורר צמיחת שיער. זאת בשל העובדה שסוג זה של שמן נחשב למרכיב אוניברסלי ובסיסי.
 4. שמן קוקוס. לפי המבנה שלו, שמן זה מוצק, יש לו ארומה מאוד בהירה ומתמשכת. כלי זה מקדם הזנה עמוקה של השיער מהשורשים ועד לקצותיו.
 5. שמן דלעת. הוא מכיל עודף של ויטמין B, הדרוש לצמיחת תלתלים. בנוסף, שמן זרעי דלעת מכיל מגוון שלם של חומרים פעילים ביולוגית שיעזרו להפוך את השיער לחזק ובריא. כמו כן, כלי זה מסייע במאבק בכל בעיה הקשורה לשיער, החל מהתרחשות של קשקשים ואובדן ועד לשבירות ויובש של הגדילים.
 6. שמן ארז. שמן זה הוא סם של נעורים ויופי. מוצר זה מכיל כמות שיא של נוגדי חמצון. גם קליאופטרה ידעה להשתמש בו כדי שיופייה יושר על ידי צאצאיה.
 7. שמן חוחובה. כלי זה מרענן את השיער באופן מיידי, נותן לו ברק בהיר ומבטל את כל הנזק הנראה לעין. כמו כן, שמן זה ימנע למעשה אובדן תלתלים.
 8. שמן פשתן. בשל התוכן של מספר רב של יסודות קורט פעילים, שמן מסוג זה מזין את הקרקפת, וגם מבטל כל ביטוי של קשקשים ומוסיף נפח. כאשר הבעלים של שיער יבש תוהה איזה שמן לשיער הוא הטוב ביותר, כדאי לה לבחור בתרופה זו.
 9. שמן ארגן. מוצר זה קשה להשגה בעולם המודרני ומחירו גבוה. אבל ההשפעה של השימוש בשמן כזה היא כמעט מיידית. זה לא רק יעניק ברק מורגש לתלתלים, אלא גם ירכך ויחזק אותם.
 10. שמן נבט חיטה. סוג זה של שמן הפך לפופולרי מאוד בשל תכונותיו המשקמות העמוקות.
 11. שמן ארז. שמן זה הוא הרווי ביותר בנוגדי חמצון פעילים. הודות לכך, הוא מחדש את מבנה השיער, תורם לצמיחתו.
 12. שמן עץ התה. כלי זה כבר מזמן הכרחי במאבק נגד נזק ושיער שביר. שמן מסוג זה ינקה ביעילות את הקרקפת והשורשים, והוא משמש גם לצמיחת שיער מהירה.

תכונות של מריחה מדורגת של שמנים לבריאות ויופי השיער

לדעת אילו שמני שיער הם הטובים ביותר, כדאי גם להבין כיצד להשתמש בהם נכון. יש לחמם מראש שמנים קוסמטיים. זה נעשה באמצעות אמבט מים. הטמפרטורה האופטימלית לכך צריכה להיות לא יותר מ-50 מעלות צלזיוס ולא פחות מ-40 מעלות צלזיוס. חום יאיץ את פעולתם של חומרים פעילים ביולוגית, בעיקר חומצות שומן, שיהפכו לנוזלים יותר. הודות לכך רכיבי השמן יתחילו להיספג טוב יותר בתאים, וגם יחדרו עמוק יותר לתוך העור ומבנה התלתלים.

אם משתמשים בשמנים קוסמטיים כחלק ממסכות, אז יש לערבב אותם היטב עם מרכיבים אחרים. בעזרת בלנדר זה לא נעשה, כי בכל פעם יהיה צורך לשטוף אותו ביסודיות מספיק. אפשר להקציף את השמנים עם שאר המרכיבים ידנית או עם מטרפה מיוחדת. העיקר הוא לסיים עם עקביות מוקצפת מסודרת ושווה, ללא גושים.

כדי שהתלתלים לאחר מסכות שמן לא יהיו מלוכלכים ושמנוניים, לפני נהלים כאלה יצטרכו לשטוף אותם עם שמפו רגיל, שאינו מכיל קולגן. אז השמן ייפול ישירות על השיער החי, ולא על הסרט השומני, המהווה מכשול לחדירת חומרים פעילים.

מסכות שמן פועלות על שורש הראש, ולכן יהיה צורך לשפשף את התערובת לתוכו בעזרת קצות האצבעות וכפות הידיים טבולות בתמיסה המוכנה. לעיסוי עצמי מסוג זה יש השפעה חיובית על זרימת הדם של הקרקפת, מה שקובע עוד יותר את קצב צמיחת השיער.

לאחר שחלק השורש כבר עבר עיבוד עם כפות ידיים טבולות במסכה, תצטרך לגהץ את הגדילים לכל האורך. לאחר מכן, אתה צריך לסרק את השיער שלך עם מסרק נדיר. אז המסכה תשכב באופן שווה על בד התלתלים, ותספוג כל גדיל. לאחר מכן, קצוות השיער מורטבים בשפע במיכל עם תמיסת השמן המוכנה, מכיוון שכמעט כל השמנים הקוסמטיים נועדו להילחם בקצוות מפוצלים.

כאשר הראש כבר עבר עיבוד מלא, השיער נמשך לקשר רופף בכתר. זה נעשה כדי שהגדילים לא יתפוררו. לאחר מכן, אתה צריך לקשור שקית ניילון מעל ולחמם את השיער שלך עם מגבת טרי.

זמן החשיפה של שמנים קוסמטיים לשיער הוא בין 20 דקות ל-3 שעות. אם אישה משתמשת בשמנים בצורתם הטהורה, אז ניתן להכין מסכות קוסמטיות ליליות על בסיסן.

שטיפה לאחר הליך עם שמנים היא בדרך כלל קשה. שמנים שומניים אינם מסוגלים להגיב לסילון המים המופנה אליהם, ולכן הם יכולים להישאר על השיער לאורך זמן. באשר לשימוש בשמפו אגרסיבי יותר לכביסה, המכיל נוסחאות כימיות שונות, הוא יגיב בקלות עם שמנים. בהקשר זה, בהתחלה עדיף להשתמש בכלי כזה ללא מים.

השטיפה האחרונה יכולה להיעשות עם מרתח צמחים, מי לימון ותמיסת חומץ. כל זה רק משפר את ההשפעה של מסכות שמן.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here