רשימת מסכות השיער המקצועיות הטובות ביותר

0
59

מסכות שיער מקצועיות הן אותם מוצרים שמקדמים את צמיחתן, כמו גם מעניקות משיי וברק לתלתלים. בין מוצרים כאלה, אתה יכול למצוא גם מסכות עבור תלתלים צבעוניים ונחלשים. בנוסף, קיימות במבצע מסכות מקצועיות המיועדות להתמודד עם הבעיות החמורות ביותר כמו קשקשים, נשירת שיער ועוד. ללא קשר למגוון, כל מסכות השיער המקצועיות נועדו לשפר את מצבן, תוך שמירה על מראה אטרקטיבי ובריא של תלתלים לתקופה ארוכה.

מהן המסכות הטובות ביותר לשיער?

  1. Farmavita Back Bar Cream Plus. השתמש בכלי זה בעת ביצוע למינציה של שיער ביתי. מסכה זו מכילה קרטין, שמנים טבעיים, פרוויטמינים וחומצות אמינו. סוג זה של מוצר בעל עקביות לבנה עבה, מה שמקל על היישום והשטיפה. למסכה זו ריח נעים למדי. הוא מתאים ביותר לשיער שביר ויבש. כדי לקבל את האפקט, תצטרך למרוח מסכה כזו על תלתלים רטובים, ואז לשים כובע מקלחת על הראש ולחמם את השיער שלך עם מייבש שיער למשך 10-15 דקות. לאחר מכן, התלתלים נשטפים במים.
  2. לאקמי. מסכה מקצועית זו משמשת לריפוי אינטנסיבי של שיער נקבובי ויבש. כלי זה מכיל אלמנטים אוליגו, קרמיקה ורכיבי ספא. מסכה זו מוחלת על הראש בכמויות קטנות ומורחת פעם בשבוע. לסוג זה של מסכה השפעה ממושכת מצטברת. זה מנרמל את איזון הלחות ומחליק את שכבת הקוטיקולה, ומונע הופעת קצוות מפוצלים. לתרופה כזו יש גם חסרון – אם יש שיער דק, בעת החלת המסכה, הם יכולים להיות כבדים יותר, והתסרוקת תאבד נפח.
  3. מסכת תזונה של נובל. זוהי מסכת השיער המקצועית המגוונת והמקיפה ביותר. המסכה הטובה ביותר מסוג זה מתאימה לכל סוג שיער. הוא מכיל חומרים פעילים כגון קרטין וכשות. הפופולריות של שימוש בכלי כזה מוסברת על ידי העובדה שלמסכה יש נפח גדול של אריזה, נותנת השפעה חיובית לאחר היישום והיא זולה. בהשפעת החום, המרכיבים התזונתיים של המסכה מתחילים להפעיל ולחדור עמוק לתוך מבנה השערה. במקרה זה, התלתלים משוחזרים מבפנים.
  4. Erayba HydraKer Keratin K 10 מוצר שיער פופולרי שכזה בקרב נשים מכיל קרטין ושמן ארגן, אשר חודרים לתוך מבנה השיער, הופכים אותם למבריקים יותר, ניתנים לניהול ורכים מספיק. הארומה הנעימה של המסכה תוסיף קסם נוסף לתמונה של אישה.

מסכות לשיער שמן: המוצרים הטובים ביותר

  • מסכה "Floresan Kera-Nova Professional" המכילה ברדוק, סרפד, כשות ופנתנול. כמו כן בהרכב המוצר יש סיליקון, הנחשב למכשול בפני גורמים סביבתיים שליליים.

  • מסכת Natura Siberica מכילה בוץ תרמי ממעיינות קמצ'טקה ורכיבים של חימר וולקני לבן. מסכת שונגיט פעילה זו נוצרה על בסיס מים ומינרלים מופחתים.

  • מסכת "Planeta Organica", הנשלטת על ידי מינרלים מים המלח ומכילה גרעיני רימון.

מסכות השיער המקצועיות הטובות ביותר

  1. צבע לוריאל פרופסיונל ויטמינו. מסכת שיער מקצועית טובה זו מכילה סיליקון, ויטמין E, מולקולות Incell ומסנני UV. בשימוש במוצר זה נוצר סרט על השיער השומר על עוצמת הגוון של התלתלים. יחד עם זאת, השיער הופך מבריק ומשיי. כמו כן, מסכה זו מספקת הגנה לגדילים מפני שחיקה. מומלץ להשתמש בו לתלתלים צבעוניים.
  2. Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle. מוצר זה מכיל חלבונים, שמן ארגן ופנתנול. סוג זה של מוצר הופך את השיער לניירות ורך יותר, וגם נותן להם ברק בריא. מומלץ להשתמש בכלי כזה כדי לרכך תלתלים קשים.
  3. מסכת שחזור קרטין, קו OIL. זוהי מסכת הקרטין הטובה ביותר שתהפוך לכלי הכרחי עבור כל סוג שיער. מוצר ייחודי זה מכיל 3 סוגים של שמנים יקרי ערך: ארגן, חוחובה ושקדים.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here