שמור על השיער שלך עם שמן לבנדר

0
60

רופאים זוכרים את היתרונות המשמעותיים של שמן לבנדר בשיקום גמישות העור. הטאנינים הנמצאים בהרכב המוצר מסייעים מצוינים בביטול הזעת יתר ונפיחות, כמו גם במאבק בבעיות אפידרמיס. תכונות ההזנה והלחות של שמן הלבנדר, יחד עם הארומה הנעימה של הצמח, עוזרים להעלים גירויים והתקלפות. שמן מסוג זה גם מונע התקרחות, מחזיר את הגמישות והברק של התלתלים ומקל עליהם את החתך והשבירות. הייתה גם השפעה עצומה של אתר כזה על נורמליזציה של מאזן החומצה-שומנים בקרקפת, ולכן נשים עם שיער שמן צריכות לשים לב במיוחד לשמן לבנדר לשיער.

מה יש בשמן לבנדר?

  • חומצות בוטירית וקפרואית, שהן מחטאות, שבזכותן הן עוזרות לרפא נזקים לעור;
  • חומצה ולארית, המפורסמת בהשפעותיה האנטי-פטרייתיות והאנטיבקטריאליות המובהקות, שבגללן התרופה משמשת במאבק נגד גירוד בקרקפת וקשקשים;
  • חומצה אצטית, שאדיה יכולים להביא אדם לחיים, אשר מבטלת מחלות הקשורות למערכת העצבים;
  • חומצה אורסולית, המשפיעה על פעילות בלוטות החלב, שבגללה משתמשים בשמן אתרי לבנדר במאבק בשיער שמנוני, כמו גם במניעת יובש מוגזם;
  • שרפים וטאנינים שמאטים את צמיחתם של מיקרואורגניזמים פתוגניים, ומאפשרים לך להגן על השיער מהשפעות של גורמים סביבתיים שליליים ומכל נזק.

2 מסכות שיער יעילות על בסיס שמן לבנדר

  1. נגד התקרחות מפוזרת. בעת יצירת כלי כזה, יש צורך לחמם 2 כפות שמן צמחי בסיס באמבט אדים. שמן זית, חוחובה, מקדמיה, נבט חיטה, זרעי ענבים או שמן ארגן מתאימים למטרה זו. לאחר מכן, מוסיפים לשמן המחומם 5 טיפות שמן אתרי לבנדר ו-2 טיפות שמן אתרי מנטה. מסה זו חייבת להיות מעורבת היטב ולהחיל אותה על הקרקפת. בעת מריחת המוצר כדאי לעשות עיסוי קל בתנועות סיבוביות. לאחר שהמסכה מונחת על ראשך, עליך לספק לה אפקט חממה עם ניילון נצמד ומגבת חמה. תצטרך לשטוף את התרופה לאחר 20-25 דקות עם מים חמים באמצעות שמפו ללא סולפט.
  2. לשיקום שיער. עבור מסכה זו, אתה צריך בסיס בצורת חלמון ביצה. זה יצטרך להיות משולב עם 2 כפות שמן צמחי. לאחר מכן מוסיפים לשם 2 טיפות שמנים אתריים של סיסם וילנג-ילנג, כמו גם 4 טיפות שמן לבנדר. בעת החלת המוצר על השיער, עליך לעסות אותם בעדינות בקצות האצבעות. לאחר מכן, הראש עטוף, והמסכה מיושנת במשך 30 דקות. שטפו את הרכב הזה משיערכם במים ושמפו עדין.

עיסוי לקרקפת עם שמן לבנדר

שמן שיער לבנדר משמש גם לעיסוי ראש. לשם כך, השמן מחומם ומשפשף באיטיות לתוך העור בעזרת הידיים. לקבלת אפקט טוב, אתה יכול להשתמש במברשת עץ מיוחדת. במצב זה מורחים על שיניו כמה טיפות שמן ולאחר מכן נעשה עיסוי ראש. לאחר 30 דקות, השמן נשטף מהשיער במים חמים.

כדי להשפיע לטובה על עיסוי הראש, ניתן לשלב שמן לבנדר עם תערובות מיוחדות הנמכרות בחנויות קוסמטיקה. למשל, שילוב של שמן מנטה ושמן לבנדר נחשב לאופציה נפלאה. במצב זה, העיסוי יכול להימשך לפחות 7 דקות. לאחר מכן, התערובת נשארת על הראש עוד 20 דקות, ולאחר מכן היא נשטפת. בשל עיסוי זה, זקיקי השיער יקבלו זרימת דם נוספת, אשר תזין את השיער בחמצן ובשאר חומרים שימושיים.

איך עוד משתמשים בשמן לבנדר לבריאות השיער?

  • סירוק ארומה. זה מתבצע רק על תלתלים יבשים. ביצוע הליך כזה לפני השינה, אתה לא רק יכול להוסיף יופי ויתרונות לשיער שלך, אלא גם להבטיח לעצמך שינה בריאה ושקטה. כדי ששמן לבנדר, שהשימוש בו כבר שימושי לשיער, ישפיע יותר, כדאי להקפיד על הפרופורציות. אז, 3-4 טיפות אתר מתווספות לכף אחת של שמן בסיס או שמפו. יש צורך להשתמש בתרופה תוצרת בית באופן מיידי, כי כל שמן אתרי מתאדה במהירות במהלך האחסון. לאחר הסירוק, זה יהיה שימושי לעסות את הקרקפת. זה לא רק משפר את אספקת הדם לזקיקי השיער, אלא גם מקל על מתח. כתוצאה מסירוק ארומה, התלתלים יהפכו מבריקים, יאבדו את שבריריותם ויתחילו להריח ריחני.
  • הוספת שמן לשמפו או באלם. לפני השימוש יוצקים כמה טיפות שמן לתוך המוצר. עבור כף אחת מהמוצר, אין להוסיף יותר מ-4 טיפות שמן. יש חסרון בדרך זו של שימוש בשמן לבנדר. זוהי היעילות הנמוכה של השמפו. בנוסף, מומחים רבים אינם ממליצים להוסיף שמן בגלל האינטראקציה האפשרית של שמנים אתריים עם מרכיבי המוצרים המוגמרים, מה שעלול להשפיע לרעה על מצב השיער.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here