שמן לשיער: זנים ושימוש נכון

0
58

שיער מטופח ויפה הוא החלום של כל הבנות והנשים, ללא קשר לגילן. את הרצון הזה ניתן להגשים בקלות באמצעות שימוש בשמנים לשיער. המרכיבים הטבעיים הקיימים בהרכבם יחזקו ויזינו את מבנה השיער, ויעניקו כובד נעים, רכות, ברק ופריכות. חשוב להבין שרק שימוש נכון בתכשירי קוסמטיקה לשיער כאלה ישיג את האפקט המיוחל.

באילו סוגי שמנים משתמשים לשיער?

  • תכשירים צמחיים או טבעיים נחשבים לבסיס של מוצרי קוסמטיקה לטיפוח שיער על בסיס שומנים. הם מיוצרים הן בצורה טהורה והן בתוספת רכיבים לתוספת תזונה, לחות וחיטוב שיער. בצורתו הטהורה מיוצרים שמנים כמו ירקות, ברדוק, זית, קיק, קוקוס.
  • שמנים אתריים הם פורמולציות מרוכזות מאוד ומשמשים בשילוב עם מדיום מסיס אחר. מינון נכון יהפוך את החומר הקוסמטי הזה ליעיל. מספיקות רק 1-2 טיפות מההרכב כדי להוסיף למוצר קוסמטי אחר ולשפר את השפעתו. בפרט, שמני פרחים ועץ נחשבים לאידיאליים לטיפול בשיער. כמו כן, פרופוליס, מחטי אורן ושמני מרווה יכולים להיחשב שימושיים לקרקפת.

איך להשתמש בשמנים לשיער בצורה נכונה כדי להועיל?

מוצרים ניתנים לכביסה. הדבר הראשון שיש לשים לב לשאלה כיצד להשתמש בשמן לשיער הוא שיש למרוח אותו על אזורים מסוימים בשיער או לכל האורך בתנועות עיסוי עדינות ועדינות. כמו כן, מראש, כל שמן צמחי יצטרך להתחמם באמבט מים. זה יעזור לדלל את המסה, לשפר את יעילותה. לאחר שהשמן נמרח והתפזר על השיער והעור, יש להשאירו על הראש מתחת לרשת פלסטיק ומגבת טרי עד 2-3 שעות. אם התלתלים פגומים קשות וחסרי חיים, אז מומלץ להשתמש במוצר כזה לפני כל שמפו. כדאי גם להפסיק להשתמש במייבש שיער ובכלי עיצוב "חמים" אחרים. ניתן להוסיף כל שמן אתרי לבלזם ולשמפו. לפיכך, ניתן לשפר את ההשפעה של המוצר הקוסמטי. לדוגמה, תמצית עץ התה משפיעה לטובה על הקרקפת ומסוגלת לנרמל את פעילות בלוטות החלב, להעניק תחושת רעננות וניקיון. תמצית פלפל אדום בשילוב שמפו ניקוי מחדש את פעילות זקיקי השיער וממריץ את צמיחת השיער. חשוב לשמור את השמפו על הראש למשך 2-5 דקות כדי שמרכיבי השמן יתחילו את עבודתם.

השארת הרכב. בשאלה כיצד להשתמש בשמן שיער שאינו נשטף, כדאי להבין שמוצר כזה מוחל על השיער מהאמצע ומטה. להשאיר מוצרים קוסמטיים יש השפעה מועילה על מבנה תלתלים, כי הפעולה שלהם נקבעת על ידי זמן רב: עד הכביסה הבאה. באופן מסורתי, לשמנים בצנצנות יש מתקן, שיקבע את כמות הסם שיש למרוח. תרסיס אחד מספיק לכל אורך שיער. השימוש הנכון בסם החנות נקבע על ידי אלגוריתם הפעולות הבא: בשל המתקן, המוצר מוחל על כף היד, משפשף בין האצבעות וכפות הידיים למשך דקה, ולאחר מכן הוא מופץ באופן שווה דרך השיער. באמצע לטיפים.

הבהרה של הליך סירוק ארומה עם שמני שיער

  • על מנת שהליך סירוק הארומה יצליח, יש להשתמש במסרק או במסרק העשויים מחומר טבעי: עץ או זיפים. עדיף לא להשתמש במוצרי מתכת או פלסטיק, כי הם פוגעים במבנה השיער ועושים יותר נזק מתועלת.
  • כיצד לבחור שמן לשיער חשוב גם. מזון בסיסי שומני יכול להכביד על השיער ומשמש רק ליצירת מסכות. חשוב לבחור אסטרים בהתאם לסוג השיער ולבעיות הקיימות. כלל הבחירה העיקרי יהיה ריח המוצר. הוא בטח אוהב את זה.
  • המינון האופטימלי של אתר לסירוק ארומה הוא 2-6 טיפות. הכל יהיה תלוי באורך ובצפיפות התלתלים.
  • גירוי, אלרגיות וכאבי ראש עלולים להתרחש אם מורחים כמויות מוגזמות של שמן לשיער. במהלך הליך סירוק הארומה, רצוי לא למרוח על הגדילים תמרוקים אחרים מלבד שמן. הם יכולים להפריע לספיגה של רכיבים לתוך השיער, כמו גם לגרום לתגובות כימיות בלתי צפויות.
  • הליך זה מתבצע בזהירות. במקרה זה, סרקו את התלתלים לכל הכיוונים, כך שהמוצר יתפזר באופן שווה. משך מפגש כזה הוא כ-7-10 דקות. לאחר סירוק הארומה, אין צורך לחפוף את השיער.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here