שמן Kerastase לשיער: כפי שעולה מהביקורות

0
59

כל גברת שרוצה לקבל תסרוקת יפה ומטופחת צריכה להחזיק שמן שיער בארסנל הקוסמטיקה שלה. כיום, למוצרי המותג Loreal יש ביקוש רב, במיוחד שמן Kerastase. בשל המגוון הרחב, כל בחורה יכולה למצוא לעצמה גרסה מתאימה של מוצר זה.

מה ההשפעה של שמן קרסטאז של לוריאל?

על מנת להבין טוב יותר כיצד לשמן זה יש השפעה מועילה על השיער, מה שהופך אותו למטופח ובריא, עליכם להבין את מבנה שיער האדם. יש לו חלק שורש, שנמצא בעובי הקרקפת, וכן מוט שאנו רואים במו עינינו. כל ההלם של שיער שיש על אדם הוא שילוב של מוטות.

מראה השערה תלוי ישירות במצב זקיקי השערה ובשורש הניזון מהם. בריאות הנורה עצמה עשויה להיות תלויה בגוף בכללותו, בתזונה נכונה, במאזן המים וברמת הפעילות הגופנית של האדם. המוטות לא יכולים להיות חיים, כי אין להם עצבוב ואספקת דם, וחומרי הזנה מועברים לשערות שכבר גדלו רק מבחוץ. לשם כך הם משתמשים במוצרי טיפוח שונים, כולל שמן שיער Kerastase, עליהם נכתבות ביקורות באינטרנט.

שמני Kerastase למטרות שונות

  1. לשיער צבוע. לשמן שיער Kerastase זה, שביקורות עליו חיוביות, יש מרכיב נדיר בהרכבו – תמצית תה לבן אימפריאלי. בשל מרכיב זה, לשמן יש מאפיינים נוגדי חמצון, ולכן הוא משקם בצורה מושלמת את מצב השיער. עם שימוש מתמיד בכלי כזה, נמנעת שטיפת פיגמנטים צביעה, ונשמר גם עומק הגוון על שיער צבוע.
  2. לשיער פגום. מוצר שיער זה ארוז בבקבוק ירוק אלגנטי. הארומה של שמן מסוג זה היא גם ספציפית: הדר נעים למדי עם תווים עציים. כחלק ממוצר כזה קיים קומפלקס אולאו מיוחד, שבגללו ניתן יהיה להעניק טיפול מקיף לשיער פגום ונחלש קשות. הוא מכיל גם תמציות צמחים, במיוחד המורינגה האלמותית, שיש לה השפעה מרפאת על הגדילים. בנוסף, שמן Kerastase מועשר ברכיבים מינרלים: סידן, מגנזיום, ברזל וויטמינים. שמן Kerastase זה מובחן על ידי מאפייני ריכוך ולחות יוצאי דופן. שמן שיער, שביקורות עליו אופנתיות, ניתן להשתמש מדי יום מבלי לפגוע בתלתלים.
  3. לשיער דק. שמן זה בבקבוק לילך מיועד לטיפול בשיער דק. המרכיב העיקרי של תרופה זו הוא תמצית מיוחדת של ורד המילניום. בנוסף, הרכב המוצר מכיל גם טוקופרול, הנחוץ לחיזוק והזנת הגדיל. לפי עקביותו, שמן זה הוא מוצר נוזלי. שמן מסוג זה מתאים לשימוש על שיער יבש.
  4. להגנת UV. כדי להגן על השיער מחשיפה לשמש החמה, המותג Loreal הוציא שמן לשיער Kerastase, עליו ניתן למצוא ביקורות באינטרנט. לכלי זה יש מגוון שלם של חומרים שימושיים: קרטין, פולימרים, שמנים טבעיים, ויטמינים. ראוי לציין כי מוצר זה משמש לכל סוג, עובי וצבע של שיער. המוצר מכיל גם מסנן UV מיוחד – חומר המונע מאור השמש להיכנס למבנה הגדיל. יחד עם הגנה מהשמש, מוצר מסוג זה מסוגל להזין את השיער, להגן עליו מפני התייבשות וכן לשקם ולחזק אותו. אתה יכול למרוח שמן זה על גדילים רטובים ויבשים: השפעת השימוש לא תהיה שונה בשום צורה.

מה אומרות ביקורות צרכנים על שמני תלתלים כאלה?

שמני שיער מסדרת Kerastase ראויים להרבה שבחים. הצרכנים מציינים את האיכות הגבוהה של מוצרים כאלה, תוך שימת דגש על יעילותם. נשים רבות מציינות את העובדה שאחרי השימוש בשמן השיער שלהן נעשה חזק יותר, חזק יותר, בריא ויפה יותר. שמן אוניברסלי ראוי לתשומת לב מיוחדת, מכיוון שהוא משמש בכל מקרה. כתוצאה משימוש במוצרים מבית לוריאל, נשים רבות הבחינו בירידה משמעותית בשבריריות הגדילים, במראה האלסטיות והחוזק על התלתלים.

הלקוחות מציינים גם כי לאחר השימוש ב- Kerastase, השיער החל להגיב טוב יותר לתנאי מזג האוויר: כפור, שמש ולחות גבוהה. לנקודות המפורטות אי אפשר שלא להוסיף את הברק המופיע על השיער בשימוש בתכשירי Kerastase.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here