שפר את מצב השיער עם שמן לוריאל

0
60

מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשיער של מותג לוריאל נוצרים תוך שימוש בשילוב הרמוני של פיתוחים חדשניים ומסורות מיושנות בטיפוח השיער. הרכב השמנים של יצרן זה מכיל מרכיבים טבעיים, אשר מאז ימי קדם אפשרו לנשים לשחזר את מבנה התלתלים שלהן, להזין אותם במרכיבים שימושיים ולהגן עליהם מפני אקלים רע. אנשי מקצוע משלבים אותם במיומנות עם כימיקלים. זה הכרחי על מנת שמוצר השיער יהיה מאוזן בצורה מושלמת. אם לא תכניס סיליקון, חומרים משמרים לחיטוי וריאגנטים לקוסמטיקה לתלתלים, זה יתדרדר במהירות ולא ייתן שום שינויים חיוביים במצב הגדילים.

מהם המרכיבים המועילים בשמני שיער של לוריאל?

תמצית Nivyanik, שהיא פרח הקמומיל. רכיב זה אינו נדיר במיוחד עבור קווי הרוחב שלנו, אבל די שימושי, כי יש לו תכונות מרגיעות, לחות ומרעננות. מרתח של צמח כזה שימש מאז ימי קדם להבהרת שיער קלה.

שמן קוקוס. חומר שימושי זה יזין את השיער והקרקפת, ירווה את הגדילים בלחות ורכיבים יקרי ערך מבפנים, וגם ישקם מבנים פגומים ויילחם בנשירת שיער.

שמן זרעי חמניות. רכיב לא אקזוטי זה שימושי למדי לשיער. הוא מזין ומעניק לחות בצורה מושלמת את הגדילים, נותן להם גמישות ותורם להתחדשותם המהירה.

תמצית Nelyubium או לוטוס. ברכיב זה יש שמן לשיער של לוריאל הודות לעובדה שבזכותו הברק הטבעי של התלתלים מוגבר, ההידרואיזון משוחזר ומסופקת תזונה.

פרח טיארה, אשר נקרא גרדניה. התמצית של צמח זה מסוגלת לחזק את הגדילים ולהרוות אותם בברק מבריק.

תמציות ורדים ורדים. רכיב כזה משיק תהליכי התחדשות ברמת התא, מונע הזדקנות רקמות ומסיר מתח סטטי מהשיער.

שמן סויה. רכיב זה משמש לרוב על ידי היצרן לוריאל. לשיער, שמן עם חומר זה בהרכב שימושי, מכיוון שרקמות יבשות מתרככות, רוויות בלחות ושומרות אותו בתוך פיר השיער.

רכיבים כימיים בהרכב מסכות שיער של לוריאל

  1. ציקלופנטסיליקון. זהו סיליקון, ומזכירים את זה, נשים רבות מפסיקות להשתמש בקוסמטיקה. אין צורך לפחד מזה, כי החומר הזה ממיס שמנים, ולכן הם לא יתנו אפקט שקלול. בנוסף, כימיקל זה יגן על השיער מקרני אולטרה סגול, ישווה את מבנה התלתלים, ימלא את כל החללים, וגם יוסיף להם צפיפות ויקל על הסירוק.
  2. דימתיקונול. מדובר בפולימר שנוצר מסיליקון התורם לפיזור אחיד של מוצרי הקוסמטיקה. הוא יוצר סרט דוחה מים על פני השערות, מחליק את הקשקשים המקולפים, וגם מרכך ומעניק לחות לתלתלים, מה שמקל על סירוקם. בנוסף, לכימיקל זה יש תכונות הגנה תרמיות.
  3. אלכוהול בנזואט. רכיב זה מכיל גם שמן לשיער Loreal Elsev. הוא הורג חיידקים, קושר וממיס שומן. במוצרים מסוג זה, חומר זה משמש כחומר מעבה. כמו כן, כימיקל זה בעל תכונות לחות והזנה, ובכך משפר את הארומה של ניחוחות.
  4. אלכוהול בנזיל. זהו חומר סינטטי הדרוש להארכת חייו של מוצר קוסמטי. סוג זה של חומר משמר קרוב לסוף הרשימה, אך זה לא ימנע ממנו תנודתיות גבוהה ורעילות. בשימוש ממושך, רכיב זה יכול להתייבש.

מה אומרות ביקורות על סוגים שונים של שמני לוריאל?

  • Elseve יוצא דופן. רוב הביקורות על שמן זה אומרות שהוא מכיל 6 שמנים. צרכנים מאשרים את ההשפעה ללא דופי של כלי זה על הגדילים. זה ממש הופך את השיער, נותן להם בריאות ויופי. שמן שיער מבית לוריאל מהקו הזה ישחזר את המבנה הפגוע של תלתלים ויספק הגנה ארוכת טווח מפני גורמים סביבתיים. יעילות המריחה והתוצאה המעולה נובעת מכוח החדירה העצום של כל מרכיב בשמנים.

  • שמן מיתולוגי מקצועי. קו מוצרים זה כולל 2 מוצרים: לכל סוגי הגדילים ולשיער צבוע. מוצרי טיפוח קוסמטיים כאלה מיועדים לתזונה אינטנסיבית, חידוש ולחות של תלתלים. בנוסף, שימוש קבוע בשמן יקל על הסירוק והסטיילינג.

`

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here